خلاصه بازی منچستر یونایتد و ناتینگهام فارست

خلاصه بازی منچستر یونایتد و ناتینگهام فارست را در این مقاله ارائه کرده ایم. مارکوس رشفورد یک گل به ثمر رساند و یک گل دیگر نیز خلق کرد تا ناتینگهام فارست را شکست دهد و به یک امتیازی جمع چهار تیم برتر صعود کند. منچستر یونایتد امشب به دلیل شیوع بیماری بین بازیکنان، مجبور شد با ترکیب عجیب و تازه ای به میدان برود.

خلاصه بازی منچستر یونایتد و ناتینگهام فارست

منچستر یونایتد با گل های رشفورد، مارسیال و فرد، ناتینگهام فارست را شکست داد

گل های بازی منچستر یونایتد و ناتینگهام فارست

رشفورد در دقیقه 19 زمانی که توسط کریستین اریکسن در یک کرنر از قبل برنامه ریزی شده صاحب توپ شد، یک موقعیت عالی را به گل تبدیل کرد. موقعیت عالی بدست آمده به مهاجم اجازه داد تا از ضعف دفاع استفاده کرده و توپ سرضربی را به دروازه ی وین هنسی بفرستد.

فوروارد انگلیس سه دقیقه بعد، از جناح چپ به سمت دروازه حرکت کرد. سپس یک پاس به آنتونی مارسیال داد و او با یک ضربه ی کم ارتفاع، گل دوم تیمش را وارد دروازه کرد.

دروازه بان فارست، موقعیت های آنتونی، مارسیال و رشفورد را سیو کرد. اما در نهایت، سه دقیقه مانده به پایان بازی، فرد از روی پاس در عمق زیبای کاسمیرو، گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

فارست هرگز پس از آن دو گل در نیمه اول بهبود نیافت. البته آنها پیش از وقت استراحت دو نیمه، گلی به ثمر رساندند که توسط VAR مردود شد.

شاگردان استیو کوپر از 20 آگوست در خارج از سیتی گراوند گلی در لیگ به ثمر نرسانده اند و در رده یکی مانده به آخر باقی ماندند.

برای یونایتد، چهارمین پیروزی متوالی در تمام رقابت‌ها را به ثبت رسید. بازی امشب نشان داد که غیبت کریستیانو رونالدو، چندان تاثیر منفی ای بر تیم نداشته است.

آیا رشفورد و مارسیال می توانند مشکلات حمله ی منچستریونایتد را حل کنند؟

از ماه گذشته که قرارداد رونالدو فسخ شد، صحبت های زیادی در مورد مهاجمان در یونایتد وجود داشت. کودی گاکپو بازیکن پی اس وی آیندهوون قبل از انتقال به لیورپول، در تیررس منچستر بود. اما در نهایت لیورپول شطرنج جذب گاکپو را برنده شد.

تا زمانی که شرایط تغییر نکند، بهترین گزینه ای که تن هاگ می تواند به آن امیدوار باشد، بازیکنان قرضی است.

با این حال، در چنین شب هایی، مشخص نیست که او واقعاً نیاز به تقویت دارد یا خیر.

مصدومیت های متوالی حضور مارسیال را در این فصل محدود کرده است. اما این بازیکن فرانسوی اکنون پنج گل در اختیار دارد و در نقش شماره 9 بسیار موثر است. تن هاگ همچنین قبل از بازی گفت راشفورد 25 ساله قادر به زدن 20 گل در لیگ است.

اگر آلخاندرو گارناچو، بازیکن تعویضی، رشفورد را با یک کات بک در عمق محوطه ی جریمه صاحب توپ می کرد، رشفورد آمار خود را در شب دو برابر می کرد. اما با این حال، تعداد گل های او دو رقمی شده است.

با توجه به اینکه گارناچو و آنتونی الانگا کمک های شایسته ای از روی نیمکت محسوب می شوند. اما تن هاگ باید به سختی به دنبال فردی باشد که هم به اندازه کافی خوب باشد و هم در حد بودجه باشگاه جای گیرد.

آمار بازی منچستر یونایتد و ناتینگهام فارست

آمار منچستر یونایتد ناتینگهام فارست
آمار بازی منچستر یونایتد و ناتینگهام فارست

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *