نتیجه بازی ویارئال و رئال مادرید

خلاصه بازی ویارئال و رئال مادرید را با هم مرور کنیم. رئال مادرید به طرز ناباورانه ای دومین شکست در لالیگا را تجربه کرد. آنها با شکست مقابل ویارئال، شانس بازگشت به صدر جدول را از دست دادند.

خلاصه بازی ویارئال و رئال مادرید

یرمی پینو میزبان را پیش انداخت. اما یک تماس مشکوک هندبال مقابل خوان فویت به کریم بنزما اجازه داد تا از روی نقطه ی پنالتی به تساوی برسد.

فویت سپس یک پنالتی را در سوی دیگر به دست آورد که دیوید آلابا مرتکب آن شد و جرارد مورنو گل پیروزی بخش را به ثمر رساند.

گل اول ویارئال به رئال
گل اول ویارئال به رئال

رئال همچنان در رده دوم قرار دارد و از نظر امتیازی با بارسلونا صدرنشین که یکشنبه به اتلتیکو مادرید می رود، برابر است.

ویارئال پس از سومین برد متوالی شایسته به رده پنجم صعود کرد و موقعیت های بهتری را در طول بازی سرگرم کننده در ورزشگاه دلاسرامیکا ایجاد کرد.

موقعیت های بازی

الکس بائنا در چند نوبت در نیمه اول میزبان نزدیک شد. در حالی که فرانسیس کوکلین با یک ضربه نمایشی از روی ارسال مورنو، تیرک دروازه را به لرزه در آورد.

بنزما بهترین شراط گل زود هنگام نیمه اول رئال را با یک پاس گل برای وینیسیوس جونیور برای اولین بار انجام داد. اما پپه رینا دروازه بان کهنه کار ضربه ی این مهاجم برزیل را مهار کرد.

گل دوم ویارئال به رئال مادرید
گل دوم ویارئال به رئال مادرید

پاس اشتباه فرلاند مندی باعث شد تا پینو در اوایل نیمه دوم ویارئال را پیش بیاندازد. اما پس از اینکه توپی به بالای دست فویت برخورد کرد، داور با مشاهده مانیتور کنار زمین یک پنالتی اعلام کرد.

بنزما دویست و بیست و هفتمین گل خود در لالیگا را به ثمر رساند و در کنار اسطوره رئال آلفردو دی استفانو در رده ششم فهرست برترین گلزنان تاریخ قرار گرفت.

اما هر بی عدالتی ای که میزبان احساس می کرد به زودی ناپدید شد. زیرا آلابا لیز خورد و پاس کم ارتفاع فویت را در حالی که دستش را روی زمین گذاشت تا خودش را ثابت نگه دارد، با مورنو برخورد کرد و پنالتی اعلام شد. جرارد مورنو نیز با خونسردی در نهایت توپ را به گوشه ی دروازه فرستاد.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *