خلاصه بازی چلسی و بورنموث

خلاصه بازی چلسی و بورنموث را با هم بخوانیم. چلسی با بازگشت در لیگ برتر با پیروزی راحت مقابل بورنموث در استمفورد بریج، امیدهای خود برای کسب سهمیه را افزایش دادند.

خلاصه بازی چلسی و بورنموث

چلسی که در سه بازی متوالی قبل از تعطیلات جام جهانی موفق به گلزنی نشده بود. اما کمتر از 16 دقیقه طول کشید تا کای هاورتز از روی سانتر تند و تیز و کف ارتفاع رحیم استرلینگ گلزنی کند.

با برتری میزبان، میسون مانت صد و پنجاهمین حضور خود را برای چلسی با گلزنی جشن گرفت. او ضربه ی فوق العاده ای را به گوشه سمت راست پایین دروازه بورنموث از لبه محوطه جریمه به گل تبدیل کرد.

کریستین پولیشیچ پس از حرکت خطای هاورتز، می به گل دوم تیمش رسید که گل در نهایت مردود شد. اما هاورتز در نهایت در نیمه ی دوم، گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در نتیجه، چلسی به رده هشتم جدول صعود کرد. آنها شش امتیاز با تاتنهام رده چهارمی فاصله دارند. بورنموث نیز در رده چهاردهم باقی مانده است.

مصدومیت دوباره ی ریس جیمز

تنها نکته منفی در شب پاتر و چلسی با خروج ریس جیمز به دلیل مصدومیت اتفاق افتاد. هفت دقیقه پس از شروع وقت دوم، در بازگشت تازه از مصدومیت زانو بود، جیمز مجددا مصدوم شد. او پیش از این بخاطر مصدومیت زانو جام جهانی قطر را از دست داده بود.

این جوان 23 ساله روی زمین چمن دراز کشید و دست‌هایش را از ناراحتی روی سرش قرار داد. در نهایت به دلیل تکمیل نشدن روند درمان، لنگ لنگان زمین را ترک کرد.

چلسی گامی رو به جلو برداشت

چلسی پس از سه شکست متوالی در پیش از جام جهانی، به علامت سوال بزرگی در ادامه ی مسیر با پاتر برخورد کرده بود.

با این حال، آنها شاداب به نظر می رسیدند و گویا این فرصت جام جهانی، زمان خوبی برای بهبود آنها بوده است.

تسلط قابل توجهی در بازی آنها وجود داشت. به ویژه از طریق موقعیت های که استرلینگ، جیمز، ماونت و بازیساز ایتالیایی جورجینیو ارائه کردند. از آن سو، هاورتز و پولیشیچ به طور خستگی ناپذیر برای گلزنی فعالیت می کردند.

ریس جیمز، مدافع راست نیز تا پیش از خروج اجباری در زمین، هر بار که صاحب توپ شد، درخشید.

استارتهای سهمگین او او در سمت راست به چلسی ابعاد بیشتری در حمله بخشید. او حتی موقعیت گلزنی نیز داشت که یک سیو خوب دروازه بان میهمان، مانع از این کار شد.

آمار بازی چلسی بورنموث

آمار بازی چلسی بورنموث
آمار بازی چلسی بورنموث

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *