خواکین آلبرتو مغز متفکر پرسپولیس به تراکتور پیوست

خواکین آلبرتو مغز متفکر پرسپولیس به تراکتور پیوست ، به گزارش سایت ورزشی این سرمربی از روزهای گذشته به تراکتورسازی تبریز اضافه شد و رسما کار خودش را با تیم خمس شروع نمود. او در کنار محمد نصرتی و مارکو کاسر کار می کند و در واقع این دو نفر دستیار این سرمربی اسپانیایی هستند.

خواکین آلبرتو مغز متفکر پرسپولیس
خواکین آلبرتو

خواکین آلبرتو مغز متفکر پرسپولیس در تراکتور

خواکین یکی از متفکرترین مغزهای کادر فنی تیم پرسپولیس در دوره های کالدرون بوده که نقش مهمی را در این تیم ایفا می کرد. تمرینات فوق العاده با شکل بازی جذاب و … از جمله مهم ترین وظیفه های او بود.

خواکین حالا بعد از ترک پرسپولیس و مدتی کوتاه در فولاد و صنعت نفت نیز حضور داشت. و ایران را ترک کرد و حالا دوباره با تیم تراکتورسازی تبریز به لیگ برتر ایران بازگشت.

سوابق کاری خواکین آلبرتو در رئال بتیس

او در کارنامه کاری خودش دارای سوابق درخشانی است و در رئال بتیس نیز کار کرده و حالا تا پایان فصل در کادر فنی تراکتورسازی حضور دارد. آلبرتو گیل به عنوان دستیار خمز به این تیم افزوده شده است.

به گزارش سایت ورزشی و به نقل از خبرگزاری رسمی باشگاه تراکتور، خواکین گیل اسپانیایی سابقه کار در تیم های درخشانی نظیر الوصل، قطر اس‌سی، بنی یاس، تیم ملی بحرین، تودلانو، رئال بتیس، پرسپولیس، فولاد و صنعت نفت آبادان را دارد. همچنین افرادی نظیر محمد نصرتی، آلین دینکا، مارکو کاسر و سهند چلبیانی سایر اعضای کادرفنی تراکتور را تشکیل می‌دهند.

آلبرتو در تیم تراکتورسازی
آلبرتو در تیم تراکتورسازی

چرا خواکین آلبرتو مغز متفکر پرسپولیس است؟

او به دلیل حضور در کنار گابریل کالدرون در یک دوره ای در پرسپولیس و ارائه تمرینات و بازی های بی نظیر بازیکنان توانسته این لقب را به خودش اختصاص دهد. او نقش پر رنگی در تیم پرسپولیس تهران داشت.

حالا او در این فصل در تراکتور حضور دارد تا بتواند این تیم را به صدر جدول بیاورد.

آخرین اخبار و حواشی فوتبال را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *