اولین داور زن جام جهانی

برای اولین بار در تاریخ جام جهانی مردان ، یک تیم داوری کاملاً زن خواهد بود. این سه نفر روز پنجشنبه برای دیدار مرحله گروهی بین کاستاریکا و آلمان در زمین مسابقه خواهند بود.

این اولین باری در جام جهانی است که زنی داور آن بازی است.

این سه مقام به رهبری استفانی فراپارت شامل نوزا بک برزیلی و کارن دیاز مدینا مکزیکی نیز هستند. Frappart اولین زنی است که در جام جهانی مردان داوری می کند. او همچنین اولین داور زن در مسابقات شد که در بازی مکزیک و لهستان در هفته گذشته داور چهارم شد.

اولین داور زن جام جهانی

تیم داور زن فشار جام جهانی را درک می کند

Frappart قبلاً در مورد پیامدهای تاریخی این مناسبت صحبت کرده بود. فراپارت قبل از شروع مسابقات به بی بی سی اسپورت گفت: «ما فشار را می دانیم .اما من فکر می کنم ما خودمان را تغییر نخواهیم داد. آرام، متمرکز، تمرکز، و زیاد به رسانه ها و همه چیز فکر نکنید، فقط روی زمین تمرکز کنید.

از این زن فرانسوی همچنین در مورد حمایت هایی که در طول مسابقات از او شده است، سوال شد. فراپارت اظهار داشت: از زمانی که شروع کردم همیشه توسط تیم ها، باشگاه ها و بازیکنان حمایت می شدم. من همیشه در ورزشگاه استقبال می‌کردم، بنابراین احساس می‌کنم یک داور دیگر در داخل زمین هستم. من همیشه استقبال می‌کردم، بنابراین فکر می‌کنم مثل قبل از من استقبال خواهد کرد.»

صحت این خبر از کجاست؟

خبر از تایید شدن اولین داور زن در جام جهانی را پیج بازی های جام جهانی در توییتر خود ارسال کرد و خبر اولین داور زن در جام جهانی را به فراپارت تبریک گفت.

 اولین داور زن جام جهانی
فلیک قبل از بازی فراپارت را ستایش می کند

هانسی فلیک، سرمربی آلمان در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز چهارشنبه به طور کامل از فراپارت حمایت کرد. سرمربی آلمانی اعلام کرد : من 100 درصد به داور اعتماد دارم  . او به خاطر بازی هایش شایسته آن است. امیدوارم او هم مثل ما منتظر بازی باشد. همه ما امیدواریم که فردا عملکرد خوبی را شاهد باشیم.»

فراپارت همچنین پیش از این اولین زنی بود که یک بازی لیگ قهرمانان اروپا را نیز قضاوت کرد. بازی آینده جام جهانی در روز پنجشنبه تقریباً دو سال دیگر به عنوان بازی بین یوونتوس و دیناموکیف در سال 2020 برگزار می شود.

پایان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *