دربی 99کی است؟

دربی 99 کی است؟ برگزاری دربی 99 بدون تماشاچی در روز سه شنبه انجام خواهد شد. در حالیکه در روز 26 آذر خبر از لغو این شهراورد در فضای رسانه پخش شد. امروز شورای تامین و استانداری خبر از برگزاری بازی در همان تاریخ اعلام شده یعنی در تاریخ 29 آذر داد.

دربی 99 کی است؟

در حالیکه برخی از مقامات رسمی اعلام کرده بودند با توجه به شرایط بد هوای پایتخت، که منجر به تعطیلی مدارس شده است، این شهراورد برگزار نخواهد شد و در تاریخ دیگری برگزار میشود

امروز در حدود ساعت 11 به مسئولان باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اعلامیه ای رسیده مبنی بر برگزاری بازی دربی 99 در ورزشگاه آزادی، ساعت 17:30 سه شنبه 29 آذر بود.

حال باید دید این اعلامیه عجله‌ای چه عواقبی برای 2 تیم پر طرفدار پایتخت در بر دارد.

تیم های استقلال و پرسپولیس در شرایطی باید به مصاف هم بروند که هوای تهران زیاد در شرایط مطلوبی نیست اما شورای تامین نظر نهایی خود را اعلام کرده است.

البته شورای تامین تدبیری برای این شرایط هوایی کرده است و آن این است که بازی باید بدون تماشاگر برگزار شود. این اعلام برعکس صحبت پیشین مهدی تاج ریاست فدراسیون فواتبال میباشد که گفته بود: دربی 99 با تماشاگر برگزار خواهد شد.

در روز 3 شنبه به غیر از شهراورد که در ساعت 17:30 برگزار میشود. بازی دیگری آغاز کننده بازی‌های لیگ برتر پس از جام جهانی میباشد. بازی دیگر در تهران در ورزشگاه خانگی تیم پیکان، این تیم به مصاف تیم تراکتورسازی تبریز میرود.

مصدومیت جلالی ملی پوش

ابولفضل جلالی مدافع چپ پای تیم استقلال در جریان بازی با آمریکا دچار مصدومیت شده است و در تمرینات تیم استقلال با آسیب دیدگی که داشته تمرین سبک انجام داد در کنار تیمش. باشگاه استقلال اعلام کرده است در این بازی ابولفضل جلالی را به دلیل مصدومیت به همراه خود نخواهد داشت.

آخرین اخبار و حواشی فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Hesam
19 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *