مراکش

مراکش تیمی که در بازی های جام جهانی به گوه ای است که انگار طلسم شده است تا کسی نتواند به آنها گل بزند.

چهار بازی مراکش در جام جهانی به گونه ای بوده است که سوژه اینروز های مخاطبین در رسانه ها شده است. بسیاری از افراد میم های و ترول هایی راجع به دروازه قدرت مند و غیر قابل نفوذ این تیم ساخته اند.

این تیم به گونه ای در حال صعود است که گویی قرار است برنده فینال جام جهانی شود.

مراکش حتی توانسته در بازی با اسپانیا در تاریخ 1401/09/15 ساعت 18:30 دقیقه به وقت تهران، بازی را با 3 گل به نفع خودش تمام کند و این در حالی است که حتی یک گل هم در این بازی به این تیم زده نشد.

خلاصه بازی های مراکش در جام جهانی

اولین بازی این تیم با کرواسی در تاریخ (1401/09/02) برگزار شد و نتیجه صفر صفر شد.

نتیجه دومین بازی این تیم با بلژیک 2-0 با گل های عبدالحمید سبیری و زکریا ابوخلال به نفع مراکش در تاریخ(09/06) به اتمام رسید.

در بازی سوم تیم، این تیم در تاریخ (09/10) بازی با کانادا داشت. این تیم دو گل توسط حکیم زیاش و یوسف النصیری توانست دو گل به نفع این تیم شود. اما در دقیقه 40 بازی یک گل به نفع کانادا توسط گل به خودی از نایف آگرد ثبت شد.

مراکش
بازی های مراکش

در بازی چهارم این تیم یعنی با اسپانیا، نتیجه آنطور که بنظر میرسید نشد. بسیاری از افراد تصور میکردند به احتمال صد در صد اسپانیا به راحتی میتواند مراکش را شکست دهد. اما در بازی این دو تیم یعنی در تاریخ (09/15) نتیجه بازی 3-0 در پنالتی به نفع مراکش به پایان رسید.

نکته عجیب راجع به این تیم در بازی ها که سوژه بسیاری از طرفداران فوتبال در شبکه های اجتماعی شده است، دروازه غیر قابل نفوذ این تیم است.

تنها گلی که به این تیم زده شد گل به خودی توسط نایف آگرد بود.

مراکش حتی با وجودی که 3 پنالتی علیه تیمشون داشتند، باز هم یک گل هم نخوردند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *