درگیری مسی در جام جهانی

درگیری مسی با فن خال و وگوهورست بعد از پایان بازی هلند، چهره ای کاملا جدیدی از او را در زمین فوتبال نمایان کرد. به گزارش وب سایت “varzeshi.org” ، لئو مسی بسیار یاغی شده و یک تنه بر علیه تمامی درگیری های لفظی آرژانتینی ها حضور دارد. به عقیده برخی افراد مسی به حالت دیگو مارادونا بسیار نزدیک شده و او با پیروزی در برابر هلند در ضربات پنالتی توانست چهره ای کاملا جدیدی از خود نشان دهد و چه در داخل زمین و چه خارج از آن بسیار شبیه مارادونای افسانه ای و یاغی باشد.

مسی یاغی می شود

مسی در یک مصاحبه تلویزیونی به شخصی که پست دوربین بود توهین کرد و بعد اظهارات شدیدی را متوجه فیفا ساخت. و حتی به داور معروف اسپانیایی متئو لاهوز نیز تاخت و به خاطر نحوه بازی هلند از فن خال نیز انتقادات زیادی کرد. و حتی درباره این سرمربی کلمات عجیبی استفاده کرد.

لئو مسی خطاب به بازیکن مقابل: به چی نگاه میکنی احمق!

در زمان مصاحبه مسی با کانال TyC Sports در منطقه میکسدزون ورزشگاه لوسایل، شخصی پشت دوربین قرار دارد که مسی با دستانش اشاره می کند که او باید صحنه را ترک کند .و به او می گوید “به چی نگاه می کنی احمق؟! آره با خود توام، از اینجا دور شو احمق…”

قطعا حدس زدن درباره اینکه مخاطب لئو مسی یکی از اعضای تیم ملی هلند باشد قطعا کار سختی نیست. برخی از رسانه ها اعتقاد دارند که خطابه مسی به وگهروست بوده و برخی نیز معتقد هستند که این بازیکن آرژانتینی به یکی از اعضای کادر فنی هلند تاخته است.

عصبانیت لئو مسی در مقابل کادر فنی هلند
این صحنه در شبکه های اجتماعی بارها ترند شده و توسط افارد زیادی در دنیا دیده شده است. در این ویدیو لئو مسی خطاب به یکی از بازیکنان حریف با لحن کاملا بد می خواهد او صحنه را ترک کند.

رودرو با مربی هلند: او فقط ادعا می کند

مسی که دعوا را در زمین بازی شروع کرد و از شادی پس از صعود به نیمه نهایی به سوی نیمکت هلند رفت. و در حالی که دست های خودش را به نشانه شاخ و شانه کشیدن بالا پایین آورد و به فن خال نزدیک شد. و از ادگار داویدز نیز به عنوان مترجم استفاده نمود و جملاتی را نثار فن خال کرد.

مسی پس از بازی و در بین صحبت هایش نیز از فن خال و سبک بازی او اشاره کرد و گفت: ” ما برای داشتن این برد زیاد سختی کشیده ایم. و حالا جزو تیم صعود کننده به مراحل بعد هستیم. و خب یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال همین است. سبک بازی هلند نیز اصلا ناب نبود و این مورد را فن خال بیان کرده که اما فقط توپ های بلند را ارسال کرده و تیم او در طول بازی فقط همینکار را بلد بود. و هلند بازیکنان قد بلندتری از آرژانتین داشت و سانترها و توپ های بلند تنها تاکتیک آنها بوده است.

درگیری لفظی مسی و فن خال
مسی بعد از بازی به سوی نیمکت هلند رفته و از خجالت سرمربی با تجربه فن خال در آمد و در این صحنه دیگر اعضای کادر فنی هلند نیز تلاش کردند تا مسی را آرام نمایند و جلوی این قضیه را بگیرند.

انتقادات لیونل مسی از داور اسپانیایی بازی

داور در سطح این بازی نبود و از قبل نگران بودیم. مسی در ادامه صحبت‌های آتشین خود، متئو لاهوز را هم از دم تیغ گذراند. و با انتقاد شدید از قضاوت این داور اسپانیایی تاکید کرد: “نمی خواهم در مورد داوری صحبت کنم چون محروم می شوم. ولی همه دیدند که چه اتفاقاتی افتاد.

انتقاد مسی از متئو لاهوز داور اسپانیایی
انتقاد مسی از متئو لاهوز داور اسپانیایی

ما قبل از بازی هم نگران بودیم و فیفا برای چنین بازی‌هایی نباید از این داورها استفاده کند. او در حد این بازی نبود و وظیفه خود را به خوبی انجام نداد. لاهوز تصمیم هایی گرفت که باعث شد بازی به وقت اضافه کشیده شود.”

جدیدترین اخبار و حواشی ورزش و فوتبال را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *