کی‌روش چقدر از فدارسیون فوتبال دریافت کرد؟

کی روش چقدر از فدارسیون فوتبال دریافت کرد؟ به گزارش ورزشی، مربی پرتغالی در حالی جای دراگان اسکوچیچ را روی نیمکت تیم ملی گرفت. که فدراسیون فوتبال هر ماه 50 هزار یورو به عنوان حقوق ثابت به حساب کی‌روش واریز کرده است. که با توجه به همکاری 4ماهه او با فدراسیون فوتبال، 200 هزار یورو، رقم پرداختی به او تحت عنوان حقوق ثابت بوده است.

دریافتی کی روش از فدارسیون

به گزارش ورزشی- مربی پرتغالی در حالی که به جای دراگان اسکویچ را روی نیمکت تیم ملّی گرفت. که فدراسیون هر ماه50هزار یورو به عنوان حقوق ثابت به حساب کی‌روش به عنوان حقوق ثابت واریز کرده است.

و با توجه به همکاری 4 ماهه او با فدراسیون فوتبال، 200 هزار یورو، رقم دریافتی او از فدارسیون فوتبال کشور به عنوان حقوق ثابت بوده است.

قیمت یورو را 38 هزار تومان در نظر میگیریم این مبلغ به ازای این 4 ماه مبلغی دریافتی او میشود 7 میلیاردو 600 میلیون تومان میشود.

علاوه برا این حقوق ثاب، قرار داد کی‌‌‌‌‌‌روش نیز شامل سیری بخش بندی هاست به عنوان مثال برای پیروزی و تساوی هدایایی نیز دریافت خواهد کرد.

او به ازای برد تیم ملی در بازی های دوستانه مبلغ 10 هزار یورو و در بازی های که تیم ملی بازی را به تساوی برساند. او مبلغ 5 هزار یورو به علاوه حقوق ثابتش دریافت خواهد کرد.

تیم ملی با کی‌روش چهار بازی دوستانه انجام داد که دو برد، یک تساوی و یک شکست داشت و در مجموع 25 هزار یورو هم از بازی های دوستانه دریافت کرده است.

جدا از این دو مورد، پیروزی مقابل ولز در جام جهانی هم پاداش ویژه‌ای برای کی‌روش به همراه داشته و آنطور که خبرآنلاین نوشته، سرمربی تیم ملی، برای آن برد، 30 هزار یورو از فدراسیون فوتبال دریافت کرده است.

در جواب این سوال که کی روش چقدر از فدارسیون فوتبال دریافت کرد؟ باید گفت جمع دریافتی کارلوس کی‌روش از فدراسیون فوتبال، 255 هزار یورو دریافت کرده است. که با توجه به قیمت امروز یورو( حدود 38 هزار تومان)، فدراسیون برای مربی‌ای که قرار بود به انگلیس و آمریکا نبازد، 9 میلیارد و 690 میلیون تومان هزینه کرده است.

آخرین اخبار مرتبط با جام جهانی 2022 را با ما دنبال کنید.

 

sajjad
10 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *