کلوپ و نونیز

ماجرای دفاع یورگن کلوپ از داروین نونیز چه بود؟ داروین نونیز، در تابستان امسال با عقد قراردادی به مبلغ 64 میلیون پوند از باشگاه بنفیکا پرتغال به تیم لیورپول انگلیس پیوست. تا اینجا در 20 بازی برای لیورپول در تمامی رقابت ها 9 گل به ثمر رسانده است که آمار نسبتا بدی هم نیست. اما از او به دلیل از دست دادن موقعیت های گلزنی زیاد، انتقاد می شود از سوی هواداران و کارشناسان فوتبال.

ماجرای دفاع یورگن کلوپ از داروین نونیز

داروین نونیز، با ارلینگ هالند نروژی مهاجم ستاره منچسترسیتی انگلیس مقایسه می شود و این موضوع باعث شده است کار او در لیگ جزیره سخت شود.

داروین نونیز و ارلینگ هالند
داروین نونیز و ارلینگ هالند

صحبت های یورگن کلوپ بعد از پایان بازی با لسترسیتی انگلیس

نمونه های مشابه داروین نونیز را می توانم برایتان مثال بزنم که یکی از آنها همین روبرت لواندوفسکی است. دوره ای که در آلمان مربی دورتموند بودم، لوا بازیکن من بود و در تمرینات او هیچ ضربه ای رو گل نمی کرد و من با او شرط بستم که اگر 10 توپ را گل کند به او 10 یورو می دهم اما اگر نتواند گل کند او باید 10 یورو بدهد. به همین صورت من جیبم در تمرینات پر پول می شد.

یورگن کلوپ مربی لیورپول
یورگن کلوپ مربی لیورپول

یورگن کلوپ در ادامه صحبت هایش گفت که همه می دانیم که کیفیت داروین نونیز بسیار بالا است و اما او تا به الان در حد خودش نبوده است و بسیار بهتر می تواند کار کند. به عنوان مثال در همین رقابت آخر مقابل تیم استون ویلا در نیمه دوم موقعیت های خوبی داشت اما عجله کرد.

من مطمئنم که راه او و تلاش او باعث می شود که به دوران طلایی خودش برگردد و شرایط فعلی داروین مثل دهه پیش لواندوفسکی است. لواندوفسکی به بایرن رفت و به یکی از بهترین بازیکنان جهان تبدیل شد. پس قطعا تلاش و استمرار و جنگ و امید همیشه جواب می دهد در فوتبال و زندگی.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Hesam
30 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *