ژاوی
طی دو روز گذشته تنش زیادی بین باشگاه بارسلونا و تیم ملی اروگوئه بالا گرفته است. گفته می شود که غول های کاتالونیایی از نحوه عملکرد کشور آمریکای جنوبی در روند بهبودی رونالد آرائوخو ناراضی هستند و حتی احتمال رفتن به فیفا در این مورد را نیز در نظر گرفته اند.

این بازیکن 23 ساله پس از مصدومیت از ناحیه ران در حین انجام وظیفه بین المللی در ماه سپتامبر و تحت عمل جراحی در حال حاضر در مسیر بهبودی قرار دارد. در ابتدا گزارش شده بود که آرائوخو ممکن است حداقل دو ماه و نیم از میادین دور باشد، اما با وجود آن، او در لیست تیم اروگوئه برای جام جهانی قرار گرفت.

ژاوی

در حالی که آرائوخو در بازی با عربستان سعودی در ترکیب روز بازی حضور نداشت، او در تمرینات تمرینات خود را افزایش داده است. این باعث شد تا بارسا نگران شود که اروگوئه او را تحت فشار قرار می دهد تا زودتر از زمان پیش بینی شده بازگردد و نگران عود مصدومیت است.

همچنین گزارش شد که بلوگرانا احساس می کند که دو فیزیو باشگاهی که با آرائوخو – چچو پرز و جان آلوارز – برای نظارت بر بهبودی او سفر کرده اند، توسط تیم ملی ممانعت شده اند.

اما اروگوئه از آن زمان مشخص کرده است که پیمان خود با بارسلونا را نشکسته و سعی در بازگشت عجله آرائوخو ندارد و تصمیم نهایی پس از مشورت با همه افراد درگیر اتخاذ خواهد شد.

با وجود این، Diario AS گزارش می دهد که ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا، هنگام سفر به دوحه برای تعهدات خود در جام جهانی طی چند روز آینده، با آرائوخو ملاقات خواهد کرد.

سرمربی بارسا پیش از این تایید کرده بود که برای سفارت در قطر خواهد بود و چند بازی را تماشا خواهد کرد و با همکاران سابق دوران حضورش در این کشور آسیایی دیدار خواهد کرد.

در حال حاضر، دیدار با آرائوخو نیز به دستور کار این بازیکن 42 ساله اضافه شده است زیرا او امیدوار است به آرام کردن اوضاع بین بارسلونا و اروگوئه کمک کند و تنش های ساختمانی را کاهش دهد.

ژاوی با این مدافع صحبت خواهد کرد و به او یادآوری می کند که تنها به شرطی اجازه سفر به جام جهانی را به او داده اند که در بازگشت عجله نداشته باشد.

همانطور که اوضاع پیش می‌رود، بعید است که آرائوخو مقابل پرتغال بازی کند و برای بازی آخر گروهی اروگوئه مقابل غنا نیز یک تردید بزرگ است. از آنجایی که لا سلسته در بازی ابتدایی خود مقابل کره جنوبی به تساوی رسید، راهیابی آنها به مرحله حذفی نیز دشوار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *