دنی آلوز دستگیر شد

و  دنی آلوز دستگیر شد ، مدافع برزیل در جام جهانی و بازیکن سابق بارسلونای اسپانیا امروز به دلیل تجاوز به یک زن در بارسلونا دستگیر شد.

دنی آلوز مدافع برزیلی سابق بارسلونا دستگیر شد

آلوز بازیکن سابق تیم بارسلونا به دلیل سپری کردن سال نوی میلادی در اسپانیا حضور پیدا کرد. او که در یک کافه به یک زن در سرویس بهداشتی تعرض کرد و امروز توسط پلیس تفهیم اتهام شد و سپس بازداشت شد.

یک خانم از این بازیکن معروف برزیلی شکایت کرد. پرونده اش بلافاصله در بارسا تشکیل شد. هفته قبل روند تحقیقات درباره این پرونده توسط دادستان و پلیس اسپانیا شروع شد. شکایت از دنی آلوز در دادگاه ثبت شد. تحقیقات دادگاه حالا بر روی پرونده اش انجام می شود. قطعا در چند روز آینده مشخص می شود که تعرضی صورت گرفته است یا خیر. البته از هویت این خانم نیز اطلاعی در دست نیست.

دنی آلوز مدافع برزیلی سابق بارسلونا دستگیر شد

انتقادات از دنی آلوز:

دنی آلوز که در هفته های قبل مورد انتقاد شدید قرار گرفته بود. حلا یک بیانیه انتشار داد و تمام اتهامات بر علیه خودش را تکذیب نمود.

دنی مدعی شد که در تاریخ مورد نظر در آن محل حضور داشت ولی اصلا با این خانم آشناییت نداشت. دنی الوز گفت که این اتهام به خانواده و نزدیکانش نیز آسیب وارد کرده است.

امروز بعد از این اظهارات توسط بازیکن برزیلی پلیس او را دستگیر کرد. حالا آلوز باید در دادگاه اسپانیا حضور پیدا کند و به اتهامات خودش پاسخ دهد. بازیکن فوتبالی که با ماشین پلیس به دادگاه رفت. حالا قاضی درباره پرونده اش تصمیم گیری می کند که بازیکن را به زندان بفرستد. که البته احتمالا او با قرار وثیقه آزاد شود.

دنی آلوز مدافع 39 ساله برزیلی به اتهام تجاوز دستگیر شد

دنی آلوز مدافع 39 ساله برزیلی به اتهام تجاوز دستگیر شد

بازیکن پوماس حالا متهم تعرض به یک خانم در شهر باشگاه سابق خودش است. دنی آلوز رسما در بازداشت به سر می برد. باشگاه پوماس نیز فعلا قرارداد را یکطرفه فسخ کرد تا ببینید آینده این بازیکن چه می شود. رسانه ها نیز منتظر تحقیقات پلیس و رای صادره دادگاه می مانند.

این پرونده جنسی حالا در کنار پرونده روجریو کابوکلو رئیس فدراسیون برزیل جزو دو پرونده ای هستند که به دلیل تعرض جنسی در فوتبال رخ داده است.

آیا این بازیکن فوتبال برزیل رسما تبرئه می شود یا به زندان می رود؟ آیا دوران فوتبالی دنی آلوز تمام شده است و باید برای همیشه خداحافظی کند؟

 

در ادامه می توانید ببینید:

10 مورد از بازیکنان با بیشترین کارت زرد و قرمز (UCL)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *