رفتار غیر ورزشی تیم ملی مراکش پس از شکست

رفتار غیر ورزشی تیم ملی مراکش پس از شکست ، مراکش یکی از بهترین تیم های آفریقایی بود که توانست به نیمه نهایی جام جهانی صعود کند. کسی انتظارش را نداشت که مراکشی ها تا یک چهارم نهایی صعود کنند. آنها برای نخستین بار به این رقابت ها صعود کردند. ولی آنها بعد از باخت به کراوسی رفتارهای زشتی از روی عصبانیت انجام دادند. قطعا خشم های مراکشی ها و بازیکنان معروف آنها نظیر اشرف حکیمی در یادها باقی خواهد ماند.

به گزارش سایت “ورزشی” و به نقل از رسانه مارکا اسپانیایی از این رفتار غیر ورزشی تیم ملی مراکش پس از شکست یاد کرد و بیان داشت که قبول شکست توسط مراکسی ها بسیار سخت بود و آنها که از مدال برنز جام عصبانی بودند. بعد از اعتراض شدید به داور برای مراسم اهدای مدال جام نیز در زمین باقی نمانده اند.

حتما بخوانید: بیوگرافی حکیم زیاش | همه چیز در مورد هافبک تیم ملی مراکش

رفتار غیر ورزشی تیم مراکش بعد از شکست در جام جهانی

به گزارش رسانه مارکا ای رفتار مارکا بعد از پایان مسابقه به دلیل دریافت نکردن مقام سومی رخ داد و آنها از این اتفاق بسیار عصبانی بودند. بازیکنانی که بعد از پایان بازی به سمت داور رفته و درباره یک سری تصمیمات اعتراض کردند و از نظر آنها این تصمیم های داور اصلا منصفانه نبود و حتی از او توضیحات خواستند. رکراکی وارد این صحنه شد و می خواست جو را آرام کرده و از بازیکنان خودش نیز خواست که زمین چمن مسابقه را ترک کنند.

رفتار غیر ورزشی تیم مراکش
رفتار غیر ورزشی تیم مراکش

عصبانی شدن اشرف حکیمی یکی از بازیکنان باتجربه تیم PSG نیز دور از انتظار بود و او از همه بازیکنان مراکشی عصبانی تر بود. او با داور دعوا داشت و به نحوی وارد تونل رختکن شد که از تصمیمات داور و اعتراض به او دست نکشید. او حتی با تمامی پرسنل فیفا نیز با عصبانیت صحبت می کرد و این رفتار او کاملا غیرحرفه ای بود.

رفتار غیر ورزشی تیم مراکش بعد از شکست در جام جهانی
رفتار غیر ورزشی تیم مراکش بعد از شکست در جام جهانی

تیم ملی مراکش با بازیکنان قوی و حرفه ای تا اینجای جام بالاتر از بقیه تیم های اروپایی نظیر پرتغال و برزیل بودند و حالا این عصبانیت کالا به دور از رفتار ورزشی و جوانمردانه است. آنها حتی در مراسم اهدای مدال برنز در ورزشگاه الخلیفه نیز شرکت نکردند. نشریه اسپانیایی در تیتر خودش عنوان کرد که خشم یادگاری اشرف حکیمی و یارانش در این مسابقه است.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *