روبرتو تورس بمب لالیگایی

روبرتو تورس بمب لالیگایی در راه ایران است.  این ستاره اسپانیایی باشگاه اوساسونا، در مسیر فوتبال ایران و انتقال به یکی از باشگاه های مطرح لیگ برتر است. گزارش سایت و روزنامه های اسپانیایی در مورد این بازیکن فوتبال با هم بخوانیم.

روبرتو تورس بمب لالیگایی در راه ایران

به گزارش برخی رسانه های خارجی، روبرتو تورس ستاره اسپانیایی پس از یک مدت زمان زیاد حضور در پامپلونا، به طور رسمی از باشگاه اوساسونا خداحافظی کرد. روبرتو، طوری با این تیم لالیگایی وداع کرد که طعم تلخ و شیرین زندگی و فوتبال را سال ها چشید.

با این حال زندگی برای این مهاجم کهنه کار با استعداد که در سن 33 سالگی به ورزش مورد علاقه خود ادامه خواهد داد، و به نظر می رسد که پس از اتمام قراردادش با تیم اوساسونا، مقصد و تیم جدید خود را انتخاب کرده است. در حقیقت گزارشات حاکی از این است که روبرتو تورس اسپانیایی دوران نهایی فوتبال خود را در تیمی مطرح در لیگ برتر ایران به میدان خواهد رفت.

البته گفتنی است که روبرتو تورس مهاجم اسپانیایی اوساسونا تا پایان این فصل لالیگا با این تیم قرارداد دارد اما او تصمیم گرفت زود تر از موعد قرارداد با این تیم خداحافظی کند.

روبرتو تورس
روبرتو تورس

ادعای خبرنگار معروف، متئو مورتو

بر اساس ادعای خبرنگار معروف اسپانیایی در حوزه نقل و انتقالاتی، متئو مورتو، روبرتو تورس به تیمی خواهد ملحق شد که به مربیگری جواد نکونام باشد، شخصی که در گذشته، سال ها برای باشگاه اوساسونا بازی کرده است و با پیراهن این تیم درخشیده است.

علت حضور روبرتو تورس در فولاد خوزستان

روبرتو تورس در این فصل لالیگا نتوانست حضوری پر رنگ یا درخشان در اوساسونا داشته باشد. این بازیکن نهایت 4 بار با پیراهن این تیم به میدان رفت که 2 بازی در رقابت های لالیگایی و 2 بازی در رقابت های کوپا دل ری. روبرتو تورس در واقع 200 دقیقه برای اوساسونا بازی کرد و نه گلی به ثمر رساند و نه پاس گلی داد و این عملکرد برای مهاجم با تجربه به شدت ضعیف است.

همانطور که از سمت رسانه ها و خبرنگاران معروف گفته شده است، به احتمال خیلی فراوان روبرتو مهاجم اوساسونا را نیم فصل اول در لیگ برتر ایران و در تیم فولاد خوزستان خواهیم دید. بر این اساس گفته شده است که تورس با مدیران فولاد بر سر این انتقال بزرگ به توافق اولیه دست یافته اند و بزودی در موعد رسمی اعلام خواهد شد.

جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان
جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان

یکی از اصلی ترین دلیل های روبرتو تورس در انتخاب باشگاه فولاد خوزستان، حضور جواد نکونام بر روی نیمکت این تیم و حضور این تیم در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا است. او دوست دارد حضور در ایران و لیگ آسیا را در کارنامه حرفه ای خودش ثبت کند.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *