رونالدو در حسرت تماس | ناامیدی کریس در اروپا

رونالدو در حسرت تماس ، کریس با یک قرارداد دو سال و نیم با النصر عربستان به توافق رسید. او که تا آخرین لحظات منتظر یک تماس بود که هرگز برایش اتفاق نیفتاد.

به گزارش سایت “ورزشی” کریس رونالدو در شب گذشته در مادرید با النصر عربستان قرارداد امضاء کرد. او بالاترین دستمزد تاریخ فوتبال دنیا را از آن خود کرده است. در شب قبل رئیس باشگاه النصر و مدیران باشگاه در شهر مادرید بودند تا بزرگترین نقل و انتقال تاریخ فوتبال آسیا را رقم بزنند. آنها بلاخره به هدف خود رسیدند. انتقالی که قبلا در جریان مسابقات جام جهانی توسط نشریه مارکا به بیرون درز کرده بود.

رونالدو در حسرت تماس
رونالدو در حسرت تماس

حتما بخوانید: زندگی نامه کریستیانو رونالدو | بیوگرافی+ داستان زندگی+عکس و …

رونالدو در حسرت آن تماس نجات‌ بخش ماند

تقریبا یک ماه و خورده ای است که روزهای پرتنش تمام شد. انتقال جنجالی ستاره فوتبال دنیا بلاخره قطعی شد. رونالدو بر طبق خبرگزاری های معتبر دنیا انتقالش به عربستان رسمی شده بود و فقط برخی جزئیات نیاز به بررسی داشت و سر انجام انتقال نهایی انجام شد. النصر برای عقد قرارداد رسمی با کریس مانع هایی را روبروی خودش می دید که باید همه را رفع می کرد. این تیم سعودی البته همه موانع ها را پشت سر گذاشت. رونالدو که در جریان رقابت جام جهانی تمام تمرکز خودش را بر روی تیم ملی کشورش دوخت. حتی شایعات انتقال خودش به النصر را نیز رد کرد و او به خوبی می دانست که مذاکره با این تیم به مراحل پیشرفته رسیده است و انتقال به تیم عربی قطعی است.

رونالدو با سرمربی منچستریونایتد

مصاحبه جنجالی رونالدو با پیرس مورگان

همه چیزها از مصاحبه کریس با پیرس مورگان شروع شد. انتقادهای زیادی علیه اریک تن هاخ و باشگاه منچستر مطرح کرد که باعث فسخ قراردادش شد. هدف کریس از مصاحبه نیز همین موضوع بود. در همان روزها بود که پیشنهاد النصر از راه رسید. روالدو می دانست که ادامه فوتبالش در بالاترین سطح فوتبال اروپایی غیر ممکن است و تلاش زیادی کرد تا امید خودش را حفظ نماید.

مصاحبه جنجالی رونالدو با پیرس مورگان
مصاحبه جنجالی رونالدو با پیرس مورگان

پیشنهاد باشگاه النصر بسیار جذاب بود. تمام گفتگوها توسط دوست صمیمی کریس یعنی ریکاردو رفوژه انجام شد. ژرز مندس مدیر برنامه رونالدو در سال های گذشته در این مذاکره هیچ دخالتی نداشت. رونالدو در تیم پرتغال روزهای سختی را گذراند. بعد از حذف تیم ملی کشورش او ناراحتی زیادی کرد و چون بدون تیم بود با اجازه مسئولات رئال در کمپ والدبباس تمرین نمود. البته در این زمینه شایعات زیادی نیز مطرح شد.

کریس رونالدو در ماشین شخصی
کریس رونالدو در ماشین شخصی

بعد از شایعات پیرامون نقل و انتقال رونالدو به رئال که او منتظر تماس از این باشگاه بود که متاسفانه هیچ تماسی با او صورت نگرفت. اگر رونالدو به رئال بازمیگشت قطعا حساسیت در رقابت ها بیشتر می شد. ظاهرا رئال علاقه ای به همکاری مجدد با کریس رونالدو ندارد. از سال 2018 رونالدو که رئال را ترک کرد و در دو نوبت برای بازگشت ابزار علاقه نمود ولی پرز رئیس باشگاه هیچ گونه چراغ سبزی به ستاره پرتغالی دنیا نشان نداد.

رونالدو در حسرت تماس
رونالدو در حسرت تماس

کریس رونالدو حالا به النصر عربستان پیوست و این خبر قطعی شده است. این بازیکن حالا در این فصل برای النصر عربستان توپ می زند. شب گذشته در خانه رونالدو در مادرید توافق به سرانجام رسید و ستاره پرتغالی از دو روز دیگر در ریاض توپ می زند. حالا باید ببینیم که رونالدو در عربستان بازی خوب گذشته خود را ارائه می دهد یا خیر!

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *