رونالدو علاقه ای به قهرمانی آرژانتین ندارد

رونالدو علاقه ای به قهرمانی آرژانتین ندارد! او که صحبت هایش را کاملا صادقانه مطرح نمود و اصلا در این زمینه علاقه ندارد که تیم رقیب کشورش قهرمان جام قطر شود. رونالدو گفت: دوست ندارم آرژانتین قهرمان شود.

رونالدو علاقه ای به قهرمانی آرژانتین ندارد

به گزارش رسمی سایت ” ورزشی” جام جهانی قطر نیز به روزهای پایانی خودش بسیار نزدیک شده و حالا چهار تیم تعیین کننده قهرمان و نایب قهرمان هستند. در مرحله نیمه هایی روزهای سه شنبه و چهارشنبه تیم های فینالیست مشخص شده است. باید ببینیم کدام تیم از بین فرانسه، آرژانتین، مراکش و کرواسی برنده خواهند شد.

رونالدو و جام جهانی قطر
رونالدو و جام جهانی قطر

مصاحبه رونالدو برزیلی

رونالدو برزیلی در یک مصاحبه به خبرنگارها و عکاسان گفت که ” امباپه بهترین بازیکن جام قطر تا به اینجا بوده است. او از بقیه بازیکنان بسیار بالاتر و حرفه ای تر بوده است. من از بازی او لذت بردم و از تماشای تکنیک ها و سرعتش لذت می برد. فرانسه با امباپه شانس زیادی برای قهرمانی خواهد داشت و در هر بازی این را به خوبی ثابت کرده است”

مسی از دیدگاه رونالدو برزیلی
رونالدو دلیما و لئو مسی آرژانتینی

صحبت های رونالدو درباره مسی آرژانتینی

رونالدو البته درباره مسی نیز صحبت هایی را انجام داد و گفت که فوتبال یک جام به لئو بدهکار است. رونالدو در ادامه صحبت هایش گفت که ” بازیکنان شایسته زیادی در فوتبال وجود دارد. ولی همه چیز باید به عنوان قهرمانی و کسب آن در زمین مشخص شود. آرژانتین امسال اصلا خوب و عالی بازی نمی کند ولی انگیزه زیادی در میان بازیکنان آنها می بینم.

آرژانتینی ها با دویدن و تلاش های زیادی که انجام می دهند نشان می دهد آنها با میل و قلب بازی می کنند. لیونل مسی هم از آن بازیکنانی است که تعیین کننده نتایج بازی های کشورش است. اگر مسی در پایان کار قهرمان شود به خاطر او قطعا خوشحال خواهم شد.”

پایان صحبت در مورد رونالدو علاقه ای به قهرمانی آرژانتین ندارد

رونالدو بیان داشت که امسال بعید می دانم آرژانتین قهرمان شود و من از طرف تمام برزیلی سخن نمی گویم و به عنوان یک شخص برزیلی میگویم که اصلا دوست ندارم آرژانتین قهرمان شود و ما با آنها رقابت قدیمی و دیرینه ای داریم.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *