رونالدو کی از فوتبال خداحافظی می کند

رونالدو کی از فوتبال خداحافظی می کند ، کریس رونالو بازیکن سابق تیم منچستر یونایتد و تیم ملی پرتغال که در سال 2023 با قرارداد سنگین به تیم النصر عربستان پیوست. حالا شایعات مختلفی درباره زمان خداحافظی فوتبالی اش مطرح شده است. در این مطلب از سایت ورزشی به زمان دقیق بازنشستگی کریستیانو از دنیای فوتبال می پردازیم پس همراه ما باشید.

 

کریس رونالدو بازیکن ستاره فوتبال جهان:

کریستیانو رونالدو بازیکن ستاره دنیا که فوتبال خودش را رسما از باشگاه منچستر یونایتد شروع کرد و زیر نظر سرمربی باشگاه الکس فرگوسن رشد نمود. در باشگاه رئال مادرید عملکرد درخشانی از خودش به نمایش گذاشت و افتخارات زیادی کسب کرد. او حتی بعد از رئال مادرید نیز به یونتووس ایتالیا پیوست و سپس دوباره به منچستر برگشت. اما بخت و اقبال با او یار نبود و در منچستر با سرمربی تن هاخ مشکل پیدا کرد و رسما به عنوان بازیکن آزاد قرار گرفت. حتی در جام جهانی قطر 2022 نیز با تیم پرتغال نتوانست فاتح جام شود. با ناکامی جام را ترک کرد و سپس با یک قرارداد تاریخی به باشگاه النصر عربستان پیوست. حالا شایعاتی درباره زمان خداحافظی او مطرح شده است.

رونالدو بازیکن 37 ساله و مهاجم گلزن تیم پرتغال احتمالا تا چند سال دیگر به فوتبالش خاتمه می دهد. او که در سال 2023 به النصر پیوست و یک قرارداد دو و نیم ساله با مبلغ سالانه 200 میلیون یورویی در این باشگاه فوتبالش را ادامه می دهد. ملی پوش پرتغال در سال 2022 در منچستر عملکرد چندان موفقی نداشت و انتقادات زیادی از او بعمل آمد. فوق ستاره باشگاه انگلیسی در پایان از جمع شیاطین سرخ جدا شد. او در یک مصاحبه مدعی شد که سال های زیادی تا پایان فوتبالی اش باقی نمانده است. احتمالا پنج سال دیگر فوتبال بازی کند. البته علاقه زیادی دارد که در این دوره نیز افتخاراتی کسب کند.

کریس رونالدو بازیکن ستاره فوتبال جهان

سفر زیبای رونالدو در فوتبال:

کریس رونالدو از دوران فوتبالی خودش به عنوان یک سفر زیبا یاد می کند. او از تاثیر خودش در دنیای فوتبال می گوید و خودش را یکی از بازیکنان تاریخ ساز می داند. او که آمارهای خیر کننده ای در سال های اول در منچستر و سپس در رئال مادرید داشته است. از این افتخارات احساس خوشحالی می کند. حالا رونالدو به بلوغ فوتبالی رسیده است و دیگر نزدیک سن 40 سالگی قرار دارد. کمتر بازیکنی در این سن می تواند عملکرد موفق و خیره کننده ای داشته باشد. او یک بازیکن با تجربه و باهوشی است و چیزهای زیادی را بدست آورده است. البته چیزهای زیادی را نیز در این دوره فوتبالی از دست داده است. او علاقه دارد حتی بعد از باشگاه النصر در یک باشگاه اروپایی فوتبال خود را پایان دهد.

رونالدو بازیکن پرتلاش فوتبال که از خودش انتظارات زیادی ندارد و حالا در باشگاه آسیایی حضور دارد و باید عملکرد بی نظیر خودش را در سن بالا نشان دهد. از این موضوع نیز کاملا آگاه است. چیز زیادی از دوران فوتبالی اش باقی نمانده است. رقابت کردن در این سن کار ساده ای نیست و باید نشان دهد که در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد. او همیشه از آمار فوق العاده خودش احساس رضایت دارد و از فرم بدنی و فوتبالی خود نیز راضی می باشد. گل های زیادی را در این سال ها به ثمر رسانده و هنوز هم می تواند در تیم های ملی و باشگاهی گل بزند.

 

رونالدو کی از فوتبال خداحافظی می کند؟

یک مجری تلویزیونی انگلیسی بنام مورگان گفت که رونالدو در سن 40 سالگی از دنیای فوتبال خداحافظی می کند. او از شرایط دشوار ستاره پرتغالی در منچستر و روابط بد با سرمربی و اعضای باشگاه گفت. پیرس مورگان گفت این ستاره پرتغالی به دوران خداحافظی فوتبالی اش نزدیک می شود. کریس در سال های اخیر افت زیادی داشته است. حتی در زمانی که برای منچستر توپ می زد نیز درگیر حاشیه و مصاحبه جنجالی بر علیه سرمربی منچستریونایتد شد. رونالدو احساس نا امیدی زیادی پیدا کرده است. این بازیکن احساس می کند که دیگر زمان خداحافظی اش رسیده است. زمانی که رونالدو به سن 40 نزدیک می شود می تواند رسما از دنیای فوتبال بازنشسته شود.

زمان خداحافظی کریستیانو رونالدو

زمان خداحافظی کریستیانو رونالدو:

رونالدو بازیکن تیم النصر عربستان حالا در آسیا حضور دارد و در چند بازی اخیر نیز چندان بازی موفقی نشان نداد. بعد از حذف پرتغال از جام قطر نیز بسیاری از مردم درباره خداحافظی این بازیکن از تیم ملی صحبت کردند. حتی شخص رونالدو در اینستاگرام نیز این موضوع را با ناامیدی بیان کرده بود. البته وب سایت Correio da Manhã ادعا کرد که کریس فعلا نمی خواهد از تیم پرتغال کنار برود و همچنان به فکر درخشش در تیم ملی پرتغال است. رسانه پرتغالی مدعی شد که کریس می تواند برای پرتغال مفید باشد و ظاهرا می خواهد تا پایان مسابقات یورو 2024 نیز بازی کند. رونالدو یکی از بهترین گلزنان تاریخ مسابقات پرتغال به شمار می رود و قطعا فدراسیون این کشور اجازه خداحافظی به این بازیکن پرافتخار را نمی دهد.

 

رونالدو چه زمانی از بازی‌های ملی خداحافظی می‌کند؟

کریس که عملکرد ضعیفی را در جام جهانی قطر 2022 از خودش نشان داد و حتی خبرهایی درباره جداییش از تیم ملی پرتغال مطرح شد. حتی رونالدو یک پست دلسرد درباره این موضوع در اینستاگرام منتشر کرد. البته فعلا تا جام یورو 2024 اروپا در تیم پرتغال حضور پیدا می کند. حتی با اینکه به تیم النصر عربستان رفته است و امید برای بازی کردن در او بیشتر شده است. باید ببینیم که در آینده این بازیکن فوتبال چه سطحی از خودش به نمایش می گذارد. آیا او می تواند برای 5 سال دیگر در تیم باشگاهی و تیم ملی حضور پیدا کند.

زمان خداحافظی کریستیانو رونالدو:

رونالدو برای خداحافظی از دنیای فوتبال شرط گذاشت!

ستاره فوتبال دنیا که در آستانه 40 سالگی قرار دارد و جزو یکی از برترین بازیکنان تاریخ پرتغال به حساب می آید. تیم پرتغال در جام 2022 قطر با تیم های کره جنوبی، غنا و اروگوئه همگروه شد. رونالدو در این جام در چند بازی حتی بر روی نیمکت قرار گرفته بود. حتی جایگزین شدن یک بازیکن جوان در پرتغال نگرانی هایی را برای طرفداران او به وجود آورد. رونالدو البته در بازی آخر در برابر مراکش در چارچوب نیمه نهایی با گریه و ناراحتی شاهد حذف تیم ملی کشورش شد. رونالدو تجربه حضور در جام های جهانی 2006 آلمان، 2010 آفریقا جنوی، 2014 برزیل و 2018 روسیه را نیز در کارنامه خودش داشته است.

کریس رونالدو در این چهار دوره توانست 2 بار پیراهن پرتعال را به تن کند که در برابر تیم ملی فوتبال ایران نیز یک گل در جام 2006 زد. شرایط رونالدو در اروپا سخت شد و منچستر دیگر او را نمی خواست و اختلافاتش با سرمربی این تیم باعث شد که مدتی بدون تیم باقی بماند. حتی در کمپ رئال مادرید حاضر شد تا علاقه مندی خودش را به تیم قدیمی و پرافتخار اسپانیایی بیان کند شاید مسئولان باشگاه دلشان برای رونالدو بسوزد و او را به خدمت بگیرند. اما تقدیر بر خلاف نظر رونالدو بود و او سر از آسیا در برآورد. حالا احتمالات زیادی مطرح شده که رونالدو در سال 2025 رسما از دنیای فوتبال خداحافظی نماید. البته فعلا به صورت قطعی مشخص نیست.

رونالدو کی از فوتبال خداحافظی می کند

شکست رکورد علی دایی در فوتبال:

کریستیانو رونالدو افتخارات زیادی در دنیای فوتبال دارد. او حتی در سن 36 سالگی توانست رکورد آقای گلی جهان را از علی دایی بگیرد. او بازیکن پرافتخار دنیای فوتبال است که به آقای گل جهان دست یافت. فعلا او توان بازی کردن را در خودش می بیند. مادر رونالدو البته بیان داشت که پسرش تا سه سال دیگر بازی فوتبال را ادامه می دهد و فعلا از آمادگی جسمانی خوبی برخوردار است. رونالدو از قدرت بدنی فوق العاده ای برخوردار است و بازیکن شوت زن و سر زن و موقعیت ساز فوق العاده ای است. با اینکه در سن پایانی فوتبال قرار دارد ولی از همان سرعت دوران جوانی خودش برخوردار است.

شما کاربران عزیز درباره خداحافظی فوتبالی کریس رونالدو چه فکری می کنید؟ به نظر شما رونالدو کی از فوتبال خداحافظی می کند ؟ لطفا نظرات و دیدگاه های تان را در این زمینه در قسمت کامنت ها مطرح نمایید.

mohamadnd
4 فوریه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *