مسابقه حساس آرژانتین و هلند

زشت ترین شادی جام جهانی 2022 قطر را به مدافع آرژانتین نسبت دادند! مدافع آرژانتین در بازی برابر تیم ملی هلند و پس از پیروزی تیمش، شادی غیرمعمولی را رو به بازیکنان حریف انجام داد. که زشت ترین شادی جام جهانی 2022 قطر لقب گرفت.

زشت ترین شادی جام جهانی

به گزارش سایت ورزشی، یکی از بازی های جذاب تاریخ این جام با برتری آرژانتین در مقابل هلند در ضربات پنالتی به پایان رسید.

هلندی ها در وقت قانونی بازی نتیجه 2-0 را با تساوی دو – دو تمام کردند و البته نتوانستند در ضربات پنالتی از سد البی سلسته عبور کنند. در شب حذف تیم ملی برزیل، جشن صعود برگزار نمودند.

دیدار جذاب آرژانتین و هلند

مسابقه آرژانتین و هلند در یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر بسیار هیجان انگیز دنبال شد و درگیری ها و خشونت ها بالا گرفت. در 120 دقیقه بازیکنان دو تیم با توجه به فشار بالای بازی نتوانستند بر اعصاب خود مسلط شوند و خطاهای زیادی صورت گرفت.

درگیری های شدید 90 دقیقه از جمله مهم ترین اتفاق های بازی بود تا بازیکنان از هم کدورت زیادی داشته باشند و در سی دقیقه وقت های اضافی نیز گلی به ثمر ننشست و سپس مسابقه وارد ضربات پنالتی شد.

دیدار جذاب آرژانتین و هلند
مسابقه آرژانتین و هلند در نیمه نهایی جام جهانی

ضربات پنالتی بازی آرژانتین و هلند

بازیکنان آرژانتین بعد از دو گلی که دریافت نموده اند، احتمال حذف و شکست خوردن را می دیدند، البته در ضربات پنالتی خوب ظاهر شدند. توانستند تیم ملی هلند را شکست دهند. آخرین ضربه ای که گل شد نیز مسی یک جشن تمام عیار و دیوانه وار برگزار کرد و جشنی که یک صحنه عجیبی شد.

پنالتی مارتینز نیز گل شد و حالا آرژانتین به دور بعد صعود می کند. بازیکنان این تیم نیز مرکز زمین را با سرعت بالایی به سمت او دویدند و او را در آغوش گرفتند و جشن صعود خود را آغاز کردند. آنها یکی یکی از کنار هلندی هایی که بسیار خسته شده بودند گذشتند. بازیکنان هلند که در کمال ناباوری و ناکامی شادی آرژانتینی ها را مشاهده می کردند، رفتار عجیبی از سوی نیکولاس اوتامندی انجام شد و با دست های خود برای آنها شکلک در آورد.

حرکت زشت اوتامندی

این حرکت مدافع سابق منچستر سیتی به عنوان زشت ترین شادی جام جهانی 2022 قطر لقب گرفت و هم اکنون نیز او در تیم بنفیکا بازی می کند. اوتامندی در حالی این حرکت زننده را انجام داد که معمولا بازیکنان برنده در پایان بازی به بازیکنان حریف دلداری می دهند و در چنین سطوحی از فوتبال دنیا، بروز چنین واکنشی مشاهده نشده است.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *