سردار آزمون در نقطه جوش

سردار آزمون در نقطه جوش ، این بازیکن ستاره دنیای فوتبال که از داوری تیم والیبال خودش عصبانی شده است. در این بخش مصاحبه جذاب ما با ایشان را می خوانید.

عصبانیت سردار آزمون در مصاحبه با ما

به گزارش سایت “ورزشی” در هفته 12 لیگ والیبال زنان در یک بازی حساس و مهم لیگ برتری بین دو تیم سریک و سایپا برگزار شد. در این مسابقه که با نتیجه 3 بر صفر به نفع تیم گنبدی به پایان رسید.

در این مسابقه که تیم سردار آزمون یعنی سریک پیروز میدان شد ولی ستاره لورکوزن از داوری این مسابقه به شدت عصبانی شد. سردار یک مصاحبه ای با سایت انجام داد و در آن نسبت به حواشی و داور بازی اعتراضاتی را بیان کرد.

حتما بخوانید: بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون

سردار جان انگار از داوری بازی برای تیم سریک عصبانی هستی؟

بله داشتم بازی را تماشا می کردم. زمانی که یک بازی حساس بین تیم گنبد که جدیدا به لیگ برتر آمده است. تیمی که مدت ها در لیگ برتر حضور داشت کاملا نامردی به سود تیم میزبان سوت زده می شود. سایپا همیشه یک تیم سرسخت در والیبال چه زنان و چه مردان برای گنبدی ها بوده است. اولین بار که من دیدم داشت دعوا می شد. اینطور داور اصلا به درد بازی های حساس نمی خورد. از فدراسیون تقاضا دارم که برای بازی های حساس بانوان یک مقدار وقت بگذارند.

عصبانیت سردار آزمون در مصاحبه با ما
عصبانیت سردار آزمون در مصاحبه با ما

*پس زیاد از داوری امروز شاکی هستی!

بله خیلی حیف است که این بازی ها با داوری بد خراب شود.

* در روزهای اخیر در این بازی های لیگ برتر والیبال مردان نیز این اتفاقات رخ داد. مشکل داور در والیبال ما واقعا جدی است.

موافقم بله این اتفاق برای مردان نیز رخ داده است. بنده می بینم که در مسابقات مردان نیز اشتباهات داوری زیاد رخ می دهد. اولین بار هم حالا در والیبال زنان دیدم که صدای بازیکنان را نیز در آوردند. اولین بار که آنها به سوی داور رفته و کارت قرمز دریافت کردند. زمانی که تیم من جلو است بنده دلیلی نمی بینم. که کادر فنی و بازیکنان بخواهند اعتراض کنند. روی اعصاب و روان بازیکنان ما رفتند و بازیکنان کارت قرمز دریافت نمودند.

برای داوری مسابقه باید وقت گذاشت. به هر حال ما هزینه های زیادی کردیم و بازیکنان نیز با جان و دل انجام دادند. ما نمی خواهیم امتیازات حساس را به این دلیل که حریم مقابل اهل تهران است و سابقه حضور در چندین دوره لیگ برتر والیبال را دارد و همیشه مدعی قهرمانی است. به نفع آنها سوت زده و این کاملا ناصحیح است.

* حس میکنم که تو نگران هستی که چنین اتفاق هایی در مراحل حساس تر برای تیم تو تکرار شود. به قیمت از دست رفتن جام برای سریک باشد.

بله قطعا. ما ویدیوهای مختلفی داریم که توپ به دست تیم مقابل برخورد کرده است و دارو آن را قبول نکرد. کاملا اتفاقی و عجیب که یه جا هم توپ به دست بازیکنان ما نخورد ولی به نفع آنها اعلام شد. بنده فکر می کنم برای من داوری عجیبی است. من دوست دارم در این مورد با شما صحبت کنم که ما در فوتبال هم کاملا سالم کار می کنیم. در تیم خودم والیبال نیز بازیکنان خوبی داریم که زحمات زیادی می کشند. آنها واقعا سالم بازی می کنند. ما نمی توانیم ببینیم که به نفع حریف سوت می زنند.

حتما بخوانید: بیوگرافی سردار آزمون | زندگی شخصی + افتخارات + حواشی + عکس با همسر

* تو را کم‌تر اینقدر عصبانی دیده بودیم.

تیم واقعا کار درست است و بچه ها زحمات زیادی کشیدند. غیر از این ها شما بروید برخورد داور با بازیکنان ما و آنها را مشاهده نمایید. با بازیکنان حریف بسیار خوب و با بازیکنان ما به بدترین شکل ممکن رفتار شد. این داورها در مسابقات مقدماتی باید حضور داشته باشند. نه در بازی های مهم و حساس که نیاز به داوران بزرگتر و قوی تر می خواهد. داوران اگر تمرکز ندارند و باید انصراف دهند و فدراسیون باید کمک کند تا در بازی های حساس نیز یک داور سطح اول بیاورند.

سردار آزمون و کی روش
سردار آزمون و کی روش

*البته تیم تو در نهایت یک پیروزی مقتدرانه دیگر به‌دست آورد.

بنده به بازیکنان و کادر فنی تبریک عرض می کنم. تلاش ها و احساس مسئولیت ها باعث شد تا سایپا را ببریم.بچه های تیم ما جلوی پیکان شکست خوردند اما بنده معتقدم که در آن بازی نیز داور به نفع پیکانی ها سوت زد. و حتی باعث شد تا بازی را واگذار کنید. داوری یک موضوع پر اهمیت در تمام ورزش ها است.

*سردار در آخر در مورد وضعیت خودت هم برای ما بگو؛ آمادۀ بازی برای بایرلورکوزن هستی؟

بله من در کشور آلمان هستم و در حال تمرین سفت و سخت با تیمم هستم. انشالله آماده هستم تا در اولین بازی تیم خودم به میدان بروم.

سردار آزمون در نقطه جوش

سردار که در عصبانیت قرار داشت در پایان مصاحبه با چهره خندان از ما تشکر کرد و برای او و تیم باشگاهی اش آرزوی موفقیت کردیم.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

mohamadnd
7 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *