سرطان محمد عباس‌تبار بازیکن شهرداری همدان

سرطان محمد عباس تبار ، این بازیکن جوان باشگاه شهرداری همدان که از بیماری سرطان و شرایط فعلی خودش صحبت نمود.

سرطان محمد محمد عباس تبار بازیکن شهرداری همدان

به گزارش سایت “ورزشی” بعد از شروع مسابقه بین تیم های شهرداری همدان در برابر سایپا در هفته شانزدهم لیگ آزادگان وقتی که بازیکنان شهرداری برای ثبت تصاویر دسته جمعی وارد چمن شدند. یک بنر را بالا گرفتند که بر روی آن عکس محمد عباس تبار درج شده بود. عنوان نوشته بنر «دوستت داریم؛ زود برگرد.» بود.

عباس تبار بازیکن جوان تیم شهرداری همدان متاسفانه در این روزها با سرطان مری روبرو شده است. او که مدت کوتاهی است از بیماری اش با خبر شد. حالا در جلسات شیمی درمانی به سر می برد تا بعد از آن به زیر تیغ جراحان برود.

ما با تماسی که با این بازیکن لیگ برتری گرفته ایم درباره شرایطش گفت که روحیه اش بالا است. و طول درمان خودش را دنبال می کند. او با انرژی بالایی به سوالات پاسخ می داد. و از تمام مسئولان باشگاه شهرداری همدان نیز تشکر نمود.

بیماری سرطان محمد عباس تبار فوتبالیست شهرداری همدان
بیماری سرطان محمد عباس تبار فوتبالیست شهرداری همدان

سرطان محمد محمد عباس تبار فوتبالیست

این بازیکن جوان طی صحبت هایی که با ما داشت عنوان نمود: من شرایط خوبی دارم و اصلا مشکلی ندارم. فعلا دوره شیمی درمانی خودم را طی می کنم. من در یک دوره استراحت و نقاهت به سر می برم. البته بعد 10 روز نیز باید دوباره دوره دوم شیمی درمانی را انجام دهم. در طی این مدت باید چهار دوره شیمی درمانی انجام دهم. و بعد از آن نیز عمل دارم و بعد از عمل نیز دوباره چهار دوره شیمی درمانی را باید طی کنم.

او درباره شرایط روحی اش نیز صحبت هایی را انجام داد:

از لحاظ جسمی ضعیف شده ام. شاید بتوانم یک لیوان آب بخورم. از لحاظ روحی ولی در شرایط مناسبی قرار دارم. البته چیز خاصی نیست. و اگر هم الان حال خوبی ندارم به دلیل مصرف داروهای شیمی درمانی است. این بیماری برای هر شخصی ممکن است پیش بیاید و برای بنده حالا پیش آمده است. بسیاری از افراد سخت می گیرند و چیز زیاد خطرناکی نیست. و انشالله همه چیز طبق روال گذشته برمیگردد و درست می شود. همچنین او درباره حمایت از بازیکنان شهرداری گفت که زمانی عکس ها و مصاحبه های بازیکنان و مربی تیم را دیدم و واقعا حیرت کردم و تحت تاثیر قرار گرفتم.

بیماری سرطان محمد عباس تبار فوتبالیست شهرداری همدان
بیماری سرطان محمد عباس تبار فوتبالیست شهرداری همدان

تشکر عباس تبار از حمایت باشگاه خودش

این بازیکن از حمایت تیمش برخوردار شده است و دراین باره گفت: باشگاه از من واقعا حمایت کرد و تا الان نیز از لحاظ مالی نیز مرا واقعا حمایت کرد. با توجه به اینکه شرایطم خوب نیست ولی باشگاه به طور قاطع از من حمایت انجام داد. حتی مدیریت محترم شهرداری همدان نیز با بنده تماس گرفت و حمایت های خودشان را اعلام کردند. از همینجا از تمام عوامل و مربیان و مسئولان و دوستانی که به فکر من هستند تشکر می کنم. واقعا نمی دانم چه بگوییم! دم همه مردم ایران گرم. مخصوصا بچه های شهرداری که واقعا سنگ تمام گذاشتند.

او گفت: تا الان تمامی هزینه های درمان مرا در بیمارستان و شیمی درمانی باشگاه پرداخت نموده است. البته این وظیفه آنها نیست و در قرارداد نیز ذکر نشده است. از احمد جمشیدیان تشکر می کنم و همچنین از کادر فنی، علی آقای رضایی و مدیر عامل و سرپرست تیم و … که واقعا در این زمینه به من لطف داشتند.

عباس تبار درباره پیشرفت بیماری اش گفت:

عباس تبار در یک مدت طولانی بدون اینکه از بیماری خودش اطلاع داشته باشد در ترکیب شهرداری قرار داشت و بازی می کرد. او گفت: بنده سه چهار ماه با این بیماری روبرو شده ام. حتی با درد بازی می کردم. درد داشتم و دکترها اشتباه تشخیص دادند. این غده هر روز بزرگتر شد و واقعا اذیتم می کرد. من در واقع با مورفین بازی می کردم پزشک های تیم نیز مشاهده کردند که در پایان بازی ها با دارو و شیاف استفاده می کردم. بعد از بازی با فجر دیگر افتادم و نمی توانستم راه بروم. سه هفته است که متوجه بیماری سرطان خودم شده ام.

سرطان محمد عباس‌تبار بازیکن شهرداری همدان

بیماری محمد عباس‌تبار بازیکن همدان

در ادامه این بازیکن بیان داشت که در همدان و شهر خودش در استان مازندران نیز به چند فوق تخصص مراجعه کرد و آنها نیز اشتباه تشخیص دادند. بعد از آن نیز به شهر همدان بازگشتم و حالم اصلا مناسب نبود. اصلا امکان تمرین کردن نداشتم. باشگاه مرا به یکی از دکترهای همدان فرستاد. با انجام آزمایش و آندوسکوپی متوجه مشکل و بیماری ام شدم. ولی باز آنها به من نگفتند و بعد دو هفته تازه متوجه شدم. همه افراد این را می دانستند و فقط بنده نمی دانستم.

عباس تبار درباره ارتباط با هم تیمی ها گفت:

بازیکنان تیم با من ارتباط دارند و هر روز با بنده تماس می گیرند و حرف های فوق العاده ای می زنند. در حال حاضر نیز شرایط مناسب جسمی ندارم و شاید از هر صد تا تماس می توانم ده تا را پاسخ دهم. در بیشتر اوقات به خواب بروم. همچنان چندین تماس و پیام هم بتوانم جواب دهم. دم همه دوستان و هم تیمی هایم گرم که همیشه به فکر من هستند. یک روز حتما برای آنها جبران خواهم کرد. هم تیمی ها در یک بنر از بنده با عنوان سرطان محمد عباس تبار در بازی پیشین یاد کردند.

او در پایان از بازیکنان ، کادر فنی و خانواده و همه اشخاصی که از او حمایت کردند تشکر نمود. او گفت آنها واقعا در کنارم قرار گرفتند و تنهایم نگذاشتند. از همه برای ارسال انرژی های مثبت ممنونم.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *