کریستیانو رونالدو: سرمربی پرتغال از مردم می خواهد کاپیتانش را تنها بگذارند

کریستیانو رونالدو: فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال از مردم می خواهد کاپیتانش را تنها بگذارند.

کریستیانو رونالدو گزارشی را تکذیب کر.د که مدعی شده بود او پس از شکست 6-1 پرتغال مقابل سوئیس در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی را تهدید به ترک جام جهانی کرده است. فرناندو سانتوس می گوید که آنها “یک مکالمه صریح و عادی” داشتند اما رونالدو هرگز به او نگفت که می خواهد مسابقات را ترک کند.

فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال می گوید زمان آن رسیده که کریستیانو رونالدو را تنها بگذاریم.

سانتوس برای بازی دور یک شانزدهم نهایی پرتغال مقابل سوئیس رونالدو را نیمکت نشین کرد. حرکتی که جنجال برانگیخت اما در نهایت بهترین عملکرد این تیم را در این تورنمنت داشت. زیرا آنها با نتیجه 6-1 برنده شدند و گونکالو راموس جایگزین او شد. اولین بازیکنی شد که هت تریک کرد. -ترفند در جام جهانی امسال

رونالدو به برتری خود ادامه داده است

همچنان بر تیتر خبرها تسلط داشت و مجبور شد گزارشی مبنی بر تهدید به ترک قطر در مبادله با سرمربی خود را تکذیب کند.

سانتوس به دنبال شفاف سازی وضعیت خود با رونالدو قبل از بازی روز شنبه در مرحله یک چهارم نهایی مقابل مراکش بوده و به دفاع از رکورددار پرتغال در تمام دوران رسیده است.

سانتوس گفت: فکر می کنم زمان آن رسیده که رونالدو را تنها بگذارم.

“او هرگز به من نگفته است که می‌خواهد تیم ملی ما را ترک کند . فکر می‌کنم وقت آن است که با این گفتگو متوقف شویم و به بحث‌های جدل پایان دهیم”

سانتوس در توضیح چگونگی انتشار خبر کنار گذاشته شدن رونالدو گفت: “روز بازی بعد از ناهار با او صحبت کردم و او را به دفترم دعوت کردم.”

به دلایل واضح، کریستیانو از این موضوع خیلی خوشحال نبود زیرا همیشه بازیکن اصلی بوده است. او به من گفت: “واقعا فکر می کنی این ایده خوبی است؟” اما ما یک گفتگوی معمولی داشتیم که در آن من نظراتم را توضیح دادم و البته او آنها را پذیرفت.

ما یک گفتگوی صریح و عادی داشتیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *