شاهکار دشان در جام قطر | به این لیست نگاه کنید

شاهکار دشان در جام جهانی قطر ، سرمربی فرانسه در نبود هفت ستاره خودش توانست برای دومین بار در فینال قرار بگیرد. دشان یک شاهکار برای دومین بار بعد از 4 سال انجام داده است.

سرمربی پرافتخار تیم ملی فرانسه توانست برای بار دوم در فینال رقابت های جام جهانی قرار بگیرد. اگر او بتواند جام را نیز به خانه ببرد قطعا پرافتخارترین سرمربی جهان خواهد شد. البته فرانسه در این جام نتوانست بازیکنان بزرگی نظیر بنزما را در اختیار داشته باشد. کریم که با مصدومیت همراه بود و یک شوک بزرگ به فرانسه داد. حالا آنها با غیبت این ستاره کنار آمده اند و آنها یک ستاره سرشناس نظیر امباپه را در اختیار دارند.

دیدیه دشان سرمربی پرافتخار جام قطر

به گزارش وب سایت Varzeshi.org ، اوج کار دشان را در این دوره شاهد بودیم و او توانست فرانسه را به فینال برساند. قطعا هیچ کاری پر ارزش تر از این نیست که او بتواند حتی فرانسه را قهرمان جام قطر کند. باید ببینیم که در روز یکشنبه آنها در مقابل آرژانتین چه نتیجه ای می گیرند.

فرانسه یکی از تیم های پرستاره جام جهانی لقب گرفته بود ولی بازیکنان مطرحی همچون پرسنل کیمپمبه، کریستوفر انکونکو، لوکاس هرناندز، کریم بنزما، مایک مایگنان، انگولو کانته، پل پوگبا را در اختیار نداشت.

تیم دشان در جام قطر شاهکار کرد
تیم دشان در جام قطر شاهکار کرد

مصدومیت بازیکنان برتر فرانسه

بازیکنانی که در بالا لیست کرده ایم، امسال جام جهانی را به دلیل مصدومیت از دست دادند. ولی فرانسه توانست تا فینال پیش برود. آنها تا فتح جام جهانی یک قدم فاصله دارند. شاهکار دشان در جام قطر باعث شد تا تیم فرانسه بدون ستارگان قدیم خودش نیز موفق باشد.

قطعا حضور در فینال جام جهانی بدون بازیکنانی نظیر کریم بنزما، پل پوگبا و کانته خیلی سخت است. اینها جزو برنده توپ طلا و قهرمانان تیم فرانسه هستند و کانته خودش ستاره ای است که همیشه برای فرانسه مفید بوده است. حالا این غایبان خودشان یک تیم ملی هستند و نبودشان البته به دلیل حضور دشان احساس نشد. دیدیه دشان که یکی از سرمربی های خوب تیم ملی فرانسه است توانست به خوبی بازی را مدیریت کند و از بقیه بازیکنان استفاده نماید. باید ببینیم که بعد از قهرمانی یا نایب قهرمانی، فدراسیون فرانسه دشان را حفظ خواهد کرد؟ یا جایگیزین آن یعنی زیدان را به نیمکت می آورد!؟

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *