شبیه‌سازی تلویزیونی: گل ژاپن درست است!

نیمه اول آخرین بازی های امروز نتایج غیر قابل باوری اتفاق افتاد و همه منتظر صعود تیم های آلمان و اسپانیا بودند، ولی تنها در 8 دقیقه ابتدایی شروع نیمه اول کافی بود تا تیم سامورایی ها با ثبت دو گل پشت سرهم، تیم آلمان را از جام جهانی کنار بزنند.

گل اول با اشتباه بازیکن بالده و شوت تماشایی ریتسو دوآن بین نیمه وارد زمین شده و تمامی حرف ها را پایان داد و گل دوم نیز ماجراهای بسیار عجیبی اتفاق افتاد و یکی از مشکوک ترین گل های جام جهانی نیز می باشد. در این مطلب شبیه سازی تلویزیونی گفته گل ژاپن درست است! در ادامه با جزئیات این خبر همراه سایت ورزشی باشید.

 

 

در تایم 53 بازی اسپانیا ژاپن، بازیکنی بنام کائورو میتامو که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و توپ را از آخرین نقطه عرضی زمین وارد دهانه دروازه کرد تا تاناکا با یک اشاره دروازه خالی سیمون را برای بار دوم باز نماید.

بازیکنان ژاپنی مشغول شادی بودند که داور این گل را به دلیل عبور توپ از خط مردود اعلام کرد و همه چیز به حالت عادی برگشت تا اینکه لحظاتی بعد ویکتور گومز نشان داد که در حال صحبت نمودن از طریق گوشی با داور ویدیویی VAR است.

گل دوم ژاپن به اسپانیا
در این عکس به خوبی نشان داده شده که توپ از خط عبور کرده است.

 

البته تصاویر تلویزیونی هم با وضوح کامل عبور توپ از خط دروازه را نشان می دهد اما سرانجام داور اهل آفریقای جنوبی در سوت خود دمید که اعلام نمود گل در موقعیت کاملا سالم به ثمر رسیده است.

حالا فیفا هنوز گل لاین را انتشار نداده است ولی تی وی اماراتی مدعی شد که در شبیه سازی اختصاصی خودش بخشی از توپ در جریان بازی قرار دارد و گل ژاپن کاملا سالم به ثمر رسیده است.

گل سالم ژاپن به تیم اسپانیا

ژاپن 44 دقیقه توانست از خودش دفاع کند و در حالی که آلمان با چهار گل کاستاریکا پیش بود، با این گل جنجالی به عنوان صدرنشین این دوره راهی مراحل بعدی شده است و جشن و سرور را به کشور ژاپن آورده اند.

گل مردود نشده ژاپن
در زمان ارسال پاس به نزدیکی دروازه که کاملا به نظر می رسد توپ از بیرون زمین وارد شده است. البته شاید خطای دید هم به حساب بیاید و باید منتظر ویدیو فیفا بمانیم.

 

داور بازی ژاپن اسپانیا
در ابتدا داور بازی آقای گومز گل را برای ژاپن مردود اعلام نمود. ولی کمک داور آفریقایی پشت دوربین VAR از طریق گوشی به داور میدان اعلام نمود که گل را صحیح اعلام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *