شب صعود بزرگ در کمپ الریان

با شروع کار تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در کشور قطر امشب اخبار و حوادث بازی ها را به طور زنده در سایت ورزشی دنبال نمایید. تیم ملی ایران امشب سومین حضور خودش را در جام جهانی به صورت پیاپی دنبال می کند.

گروه B رقابت های جام جهانی قطر 2022 با مسابقات حساس و جدال تیم های قدرتمندی نظیر ایران و آمریکا – انگلیس و ولز دنبال می شود و شاگردان کارلوس کی روش برای تاریخ سازی و صعود به دور بعد رقابت ها انگیزه و امید زیادی دارند که این اتفاق به دلیل شکست تیم ولز توسط تیم ایران انجام شده و توانسته اند 3 امتیاز بازی قبل را بدست بیاورند.

بازیکنان تیم ملی ایران به دلیل اینکه در سال 2018 نیز در رقابت های جام جهانی روسیه شرکت کرده بودند، حالا با تجربیات و سوابق بیشتر به دنبال تاریخ سازی در دنیای فوتبال هستند. حالا تنها چندین ساعت مانده به رقابت تیم ملی ایران با آمریکا ما سعی کرده ایم تمامی رقابت های این گروه و اتفاقات بازی را پوشش دهیم.

 

اینجا در “سایت ورزشی” با اتفاقات ویژه و رویدادهای مربوط به تیم ملی ایران کنار شما خواهیم بود:

محمد رضا مهدوی بازیکن سابق سرخ آبی ها: فوتبال اصلا قابل پیش بینی نمی باشد و مخصوصا برای بازی های حساس نمی توان چیزی را حدس زد. آرزوی بنده پیروزی تیم ملی ما با نتیجه 2 بر صفر در مقابل آمریکا است که قطعا یکی از گل ها را نیز طارمی می زند و گل دیگر نیز یکی از مدافعین ایران خواهد زد.


محمد نوازی: این بازی اصلا قابل پیشبینی نیست و امیدواریم که تیم ملی ایران پیروز میدان شود و من نتیجه را 2-0 به نفع ایران با گل های سردار آزمون و طارمی پیش بینی خواهم نمود.


پوستر رسمی فدراسیون فوتبال ایران برای بازی با آمریکا

پوستر تیم ایران و آمریکا
پوستر تیم ایران و آمریکا

در تصویر زیر گلزنان سابق تیم ملی ایران در مقابل آمریکا را مشاهده می کنید که توسط کنفدراسیون آسیا منتظر شده است.

گلزنان تیم ملی مقابل آمریکا


روزبه چشمی در دیدار برابر ولز توانسته گل مهم و زیبایی را به ثمر برساند و نسبت به قبل انگیزه و عملکرد بالاتری داشته باشد تا در دیدار مقابل آمریکا نیز از ابتدا به زمین برود و کار را تمام کند.

گل روزبه چشمی


کارلوس کی روش در تمرینات

کی روش مربی باهوش و کاربلد تیم ملی که تقریبا در تمرین ها همه چیز را زیر نظر گرفته و با تفکر و سبک تمرین اروپایی بازیکنان را مدیریت می کند. او می تواند در مقابل آمریکا به شگفتی سازی برای نخستین بار دست یابد و تیم ملی ایران را به دور بعدی جام جهانی ببرد.


گل سردار آزمون

سردار به تیرک نزن، گل بزن سردار، آزمون یکی از بدشانس ترین بازیکنان در دو بازی گذشته جام 2022 بوده است و موفق به گلزنی نشده و تنها توانسته در مقابل انگلیس و ولز به تیرک دروازه شوت بزند و تیرکها را به لرزه در بیاورد، امیدواریم در مقابل آمریکا موفق به گلزنی شود.


احمدرضا عابدزاده بهترین دروازه بان

احمد عابدزاده یکی از بهترین دروازبان های تاریخ فوتبال جام جهانی بوده که بعد از گل دوم ایران در جام 98، دستکش های خاص او در جام جهانی باعث جریمه برایش شده است. احمد رضا عابدزاده به عقاب آسیا مشهور است.


علیرضا منصوریان در حال دلداری دادن به جو مکس مور مهاجم آمریکایی بعد از آن پیروزی شیرین

علیرضا منصوریان در حال دلداری دادن به جو مکس مور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *