شرط رئال برای جذب امباپه

شرط رئال برای جذب امباپه ، رئال مادرید اسپانیا حاضر است کیلیان امباپه ستاره فرانسوی را در صورت جدایی از پاری سن ژرمن، او را جذب نماید.

به گزارش سایت “ورزشی” رئال علاق زیادی به جذب امباپه دارد. این باشگاه در تابستان گذشته نیز برای جذب او تلاش زیادی کرد. قرارداد کیلیان با PSG در فصل گذشته به پایان می رسید و همه فکر می کردند که او قرار است در فصل 23-2022 راهی رئال مادرید شود. اما شرایط طوری دیگر پیش رفت و این بازیکن قرارداد خودش را با پاریس تمدید کرد.

این اتفاق ضربه بدی به رئال مادرید زد. بعد از آن بود که رئیس باشگاه رئال مادرید یعنی پرز گفت که امباپه دیگر در تیم ما جایی ندارد.

شرط رئال برای جذب امباپه
شرط رئال برای جذب امباپه

حتما بخوانید: زندگی نامه کیلیان امباپه | مهاجم تیم ملی فرانسه و پاری سن ژرمن

پیغام رئال به امباپه: به این شرط تو را جذب می‌کنیم!

نشریه های اسپانیا و فرانسه در چند ماه قبل تیترهای درباره نارضایتی امباپه از شرایط باشگاه PSG منتشر کرده بودند. این روزنامه ها حتی گفته بودند که این بازیکن به زودی این باشگاه را ترک خواهد کرد و به رئال مادرید می رود.

یکی از منابع نزدیک به تیم Realmadrid گفت که مدیریت این باشگاه اعلام نمود، آماده هستیم برای جذب این بازیکن اقدام نماییم. شرط اصلی مدیریت رئال این است که برای انتقال امباپه باید خود او شخصا اعلام کند که می خواهد از باشگاه پاریسن ژرمن جدا شود. و مدیران این باشگاه را وادار به قبول این پیشنهاد نماید.

ظاهرا کیلیان و خانواده اش نیز از این موضوع با خبرهستند و البته مشخص نیست که چه زمانی این شروط را می پذیرند و به این باشگاه می آید. حالا باید ببینیم که در فصل های آینده بلاخره کیلیان امباپه به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو پ می آید یا خیر. کیلیان امباپه که در رقابت های جام جهانی قطر نیز بسیار خوش درخشید و مورد توجه باشگاه های بزرگ اسپانیایی نظیر رئال مادرید نیز همیشه قرار داشته است.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *