شوخی عربستانی ها با جورجینا رودریگرز همسر رونالدو چه بود؟ عبارت عجیب در پاسپورت نامزد کریستیانو رونالدو باتوجه به حضورشان در عربستان خبرساز شد.

شوخی عربستانی ها با جورجینا رودریگرز همسر رونالدو

مراسم معارفه کریستیانو رونالدو در النصر که در روز های گذشته با حضور پرشور تماشاگران این تیم در ورزشگاه مرسول پارک ریاض برگزار شد.

رونالدو در این مراسم همراه با خانواده خود شرکت کرد. و حالا مشخص شده. در زمان حضور او و خانواده‌اش در عربستان یک اتفاق عجیب رخ داده است.

حتما بخوانید: جورجینا رودریگرز همسر رونالدو | بیوگرافی+داستان آشنایی+عکس

عنوان ملک یمین یا کنیز در پاسپورت جورجینا رودریگز

تصویر منتشر شده از پاسپورت جورجینا رودریگز نشان می‌دهد. او به عنوان ملک یمین یا همان کنیز رونالدو سفر کرده و این عنوان در پاسپورت او آمده است.

بعد از مدتی یک عکس دیگر با عنوان زوج برای جورجینا دوست دختر کریستیانو رونالدو منتشر شد که نشان داد. عکس منتشر شده ی قبلی یک شوخی با کریستیانو و جورجینا رودریگیز بوده است.

کریستیانو رونالدو حالا بعد از رکورد بیشترین تعداد هوادار برای معارفه در اروپا (سال ۲۰۰۹ در رئال مادرید) با شکوه ترین مراسم معارفه در آسیا را هم داشته است. (سال ۲۰۲۳ در النصر عربستان)

جالب است بدانید النصری ها حتی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیای حال هم حضور ندارند. و رونالدو باید همچنان برای حضور در این رقابت ها صبر کند.

آنها اصلا در لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ به دلیل عملکرد ضعیفش در لیگ مجوز حضور را پیدا نکرده بوند.

اما در جدول فعلی لیگ عربستان النصری ها در رده ی اول رقابت ها با ۲۶ امتیاز حضور دارد.

آنها در فصل فعلی ۸ برد و ۲ مساوی و ۱ باخت داشته اند که با حضور رونالدو نشان می دهد آنها دیگر با روحیه ی قبلی به ادامه رقابت نمی پردازند بلکه به دنبال رقم زدن قهرمانی های متعدد خواهند بود.

جالب است بدانید علی البلیهیمدافع الهلال واکنش متفاوتی به حضور کریستیانو رونالدو در عربستان داشته است.

علی البلیهی، مدافع الهلال: مهم نیست مقابل چه کسی بازی میکنم، از هیچ فوتبالیستی، هر کسی که باشه، نمیترسم. زمانیکه من در اوج آمادگی باشم، رونالدو هم میفهمه که علی البلیهی کیست.

این بازیکن پیش از این در بازی های جام جهانی برای مسی کری خوانده بود!

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

sajjad
6 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *