شکایت پرسپولیس از لوکادیا

شکایت پرسپولیس از لوکادیا – طبق گزارش ورزشی- تیم پرسپولیس از یورگن لوکادیا به اتاق حل اختلاف فیفا شکایت می‌کند و مستندات لازم نیز در حال گردآوری است.

به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی اقدام غیرحرفه‌ای و غیرمسوولانه و خودخواهانه یورگن لوکادیا، باشگاه پرسپولیس با گردآوری مدارک لازم، شکایت خود را به اتاق حل اختلاف فیفا ارسال خواهد کرد.

لوکادیا ضمن بیان دلایل غیرفوتبالی و غیر مالی و رفتار غیر حرفه‌ای در نامه‌ای به باشگاه فسخ یک طرفه قرارداد خود را اعلام کرد.

همانطور که در مقاله قبلی گفتیم. او به بهانه مرخصی از ایران خارج شده بود. و سپس‌تصمیم گرفت نامه ای به باشگاه پرسپولیس ارسال کند. تا اینگونه قراردادش را بدون هر نوع هماهنگی فسخ کند.

و در همان مقاله گفتیم پرسپولیس نیز گفته بود. که مشکل نه فوتبالی بوده و نه مالی، و در همان موقع بسیاری گفتند پرسپولیس براحتی میتواند شکایت کند. حال پرسپولیس کار به شکایت رسانده است.

بیوگرافی کوتاهی از یورگن لوکادیا

یورگن لئوناردو لوکادیا (زاده 7 نوامبر 1993) یک فوتبالیست حرفه ای هلندی است. که به عنوان مهاجم یا وینگر برای تیم بوندسلیگا 1899 هافنهایم به صورت قرضی از باشگاه لیگ برتر برایتون اند هوو آلبیون بازی می کند.

یورگن لوکادیا که اصالتاً کوراسائوایی دارد .در 7 نوامبر سال 1993 در اِمن هلند بدنیا آمد. زمانی که 2 ساله بود پدرش آن ها را ترک کرد و او زندگی سختی را گذراند. در 5 سالگی فوتبال بازی می کرد.

یورگن لوکادیا، در 21 مرداد سال 1401 با تیم پرسپولیس تهران قراردادی 1 ساله به ارزش 900 هزار یورو نوشتند. و اکنون پیراهن تیم پرسپولیس را تن می کرد.

این اقدام در حالی صورت گرفت که باشگاه نسبت به انجام تمام تعهدات در قرارداد اقدام کرده بود.

با توجه به جمیع اوصاف، باشگاه پرسپولیس در راستای احقاق حقوق خود است. و همچنین احترام به خواست هواداران، از این بازیکن به فیفا شکایت خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس، همچنین طی نامه‌ای به لوکادیا، پایبندی وی به اجرای تعهدات قراردادی را متذکر شد.

بدون تردید پیگیری این موضوع تا حصول نتیجه نهایی، به طور جدی از سوی باشگاه دنبال خواهد شد.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

sajjad
23 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *