صحنه عجیب جام برای آرژانتین

صحنه عجیب جام برای آرژانتین ، یکی از بازیکنان برتر تاریخ برزیل در باشگاه یکی از صحنه های عجیب را رقم زد. او در گل جولین آلوارز واکنش شگفت انگیز و ذوق زدگی نشان داد. در این مقاله خلاصه ای از بازی آرژانتین و کرواسی را نیز مرور کرده ایم.

عجیب ترین صحنه های جام برای تیم ملی آرژانتین

به گزارش سایت “ورزشی” رونالدینیهو بازیکن تکنیکی برزیل در یک صحنه از بازی آرژانتین کرواسی مشاهده شد. او که در جایگاه ویژه تماشاگر این بازی بود. در زمان ثبت گل زیبا توسط آلوارز نیز یک لبخند بر لبان او نقش بست. این صحنه باعث جلب توجه افراد زیادی در آرژانتین شد. سایت اوله از او تمجید کرد و نوشت:

این شادی یک شخص آرژانتینی بود و او در برزیل نیز از آن لذت برد. رونالدینیهو از خودش در ورزشگاه لوسیل واکنشی نشان داد که نشان می دهد او به آرژانتین علاقه زیادی دارد. بعد از گل جولین که بازی 2 – 0 به نفع آرژانتین شد. دینیو در جایگاه vip ورزشگاه قرار داشت و نتوانست این شادی اش را پنهان کند.

خوشحالی رونالدینیهو از گل دوم آرژانتین!

رونالدینیهو عاشق فوتبال است. او که از این گل و ارادتی که به هم بازی سابقش یعنی مسی داشت، نتوانست جلوی خوشحالی اش را بگیرد. در اینجا رقابت همیشگی بین آرژانتین و برزیل با گل آلوارز به کلی کنار گذاشته شد. البته با این نمایش قطعا در جام جهانی یادگاری باقی خواهد ماند.

صحنه گل جذاب آرژانتین به کرواسی
گل دیدنی آلوارز به کرواسی

بازیکن پر افتخار و قدیمی برزیلی در کنار کافو و کارلوس دیده می شود. آنها که در جایگاه ویژه ورزشگاه نظاره گر بازی آرژانتین و کرواسی بوده اند. کارگردان تلویزیونی نیز به خوبی واکنش جذاب دینیو را بعد از گل دوم نمایش داده است.

کافو و کارلوس و رونالدینیهو
رونالدینیهو در کنار کافو و کارلوس

این صحنه ناب و دیدنی یکی از لحظات کشنده فوتبالی بود که قلب را تپش انداخت. یکی از لحظه هایی با پایان خوش و جذاب و دیدنی برای رونالدینیهو بوده است. بازی با یک ضربه کرنر توسط کرواسی شروع شد  و در نهایت توپ به آلوارز رسید. او با توپ از پشت خط میانی شروع به حرکت کرد و تنهای به جلو پیش رفت. حالا او با سرعت بالا سه تا از حریفان را پیش روی گذاشت و دروازه کرواسی را باز کرد.

گل دوم آرژانتین توسط آلوارز
گل دوم آرژانتین به تیم ملی کرواسی

گل دوم شبیه به عنکبوت بود!

صحنه عجیب جام برای آرژانتین در گل دوم بود که بازیکن قدیمی برزیلی و هم بازی سابق مسی در بارسلونا از آن شگفت زده شد. مهاجم آرژانتین در رسیدن به دروازه توقفی نداشت. آلوارز فکرش را نمی کرد با سرعت بالایی حرکت کند. او که می دانست چکار باید انجام دهد. با حرکت توپ و جا گذاشتن کروات ها توانست به سوی دروازه حرکت نماید. مولینا یکی از هم تیمی های کمیابی بود که توانست به او برسد و با حرکت کج راه را برای او باز نمود.

مهاجم تیم سیتی توانست از یک فضای مناسب از دفاع راست تیم کرواسی استفاده نموده و یک شکاف ایجاد کرد و خود را به سمت محوطه جریم رساند. حتی با روانوویچ نیز برخوردی داشت و توپ از او فاصله گرفت و او توانست راه خودش را ادامه دهد. سوسا وارد شد و حتی تلاش کرد که توپ را بزند ولی انگار جاذبه ای در آن نقطه زمین شروع شد. توپ در اختیار جولین بود. دقیقا قبل از اینکه لیواکوویچ بتواند حرکتی را برای دروازه کروات ها انجام دهد. جولین آلوارز توانست با ضربه کمی توپ را وارد دروازه کرده و آرژانتین را به فینال نزدیک نماید.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *