فوق ستاره آرژانتینی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی برترین بازیکنان فوتبال دو دهه اخیر دنیای فوتبال به شمار می روند. و همیشه مقایسه بین آنان است که کدام بهترین بازیکن تاریخ است. بیشی از کارشناسان و تحلیلگران دنیای فوتبال پس از پیروزی تیم ملی آرژانتین مقابل تیم ملی فرانسه در فینال و قهرمانی جهان با لیونل مسی اعتقاد دارند. او بهترین است و دیگر مقایسه معنایی ندارد.

برخی از کارشناسان هم معتقدند که تا زمان حضور لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در مستطیل سبز نمی شود. جواب قاطع داد و تا موقعی که بازی می کنند. کل کل و کری بین هواداران آنان وجود خواهد داشت.

مسی و رونالدو در لباس ملی
مسی و رونالدو در لباس ملی

حتما بخوانید: زندگی نامه کریستیانو رونالدو | بیوگرافی+ داستان زندگی+عکس و …

گفته های سیمون چادویک درباره مسی و رونالدو

سیمون چادویک، استاد اقتصاد ورزش و ژئوپلیتیک در مدرسه بازرگانی اسکما در شهر پاریس، می گوید. که لیونل مسی و کریستیانو رونالدو از سفیران عربستان برای ارائه پیشنهاد میزبانی جام جهانی 2030 آینده که یک صدمین مسابقات جام جهانی خواهد بود، هستند.

پیشنهادی که در سال 2024 میلادی به فیفا اعلام خواهد شد.

سیمون چادویک در ادامه گفت: 2 چیز می تواند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را با یکدیگر یکی کند. آن هم یکی لویی ویتون و دیگری کشور عربستان سعودی است.

سیمون چادویک، به تبلیغ مشترک اخیر لیونل مسی و کریستیانو رونالدو برای کمپانی لویی ویتون، پیشنهاد نجومی باشگاه النصر عربستان به فوق ستاره منچستر یونایتد است. و قراردادی که لیونل مسی فوق ستاره پاری سن ژرمن با نهاد گردشگری عربستان امضا کرد، اشاره دارد.

سیمون چادویک
سیمون چادویک

حتما بخوانید: زندگی نامه لیونل مسی | همه چیز در مورد بهترین بازیکن جهان

وزیر گردشگری عربستان سعودی

احمد الخطیب، وزیر گردشگری کشور عربستان سعودی، اخیرا تایید کرد. میزبانی دوره بعد جام جهانی در سال 2030 با همراهی یونان و مصر را پذیرفته اند.

احمد الخطیب وزیر گردشگری عربستان
احمد الخطیب وزیر گردشگری عربستان

شرایط کنونی مسی و کریستیانو رونالدو

رونالدو و مسی دو فوق ستاره دنیای فوتبال امروزه شرایطی به شدت متفاوت دارند. رونالدو در جام جهانی حذف شد به همراه تیم ملی کشورش و با تیم منچستر یونایتد فسخ کرده است و بدون تیم است. اما لیونل مسی با تیم ملی آرژانتین قهرمان جهان شده است. و با باشگاه پاری سن ژرمن رویای قهرمانی لیگ قهرمانان را در سر دارد.

مسی و رونالدو در لباس باشگاهی
مسی و رونالدو در لباس باشگاهی

آخرین اخبار و حواشی فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *