قرعه‌کشی جام حذفی

قرعه‌کشی جام حذفی انجام شد ، یکی از جام های پرطرفدار فوتبال ایران جام حذفی می باشد که قرعه کشی این جام انجام شد. پرسپولیس با سپاهان، استقلال تهران با ملوان، گل گهر با فولاد بازی خواهد کرد.

برگزاری قرعه کشی جام حذفی:

به گزارش سایت ورزشی ، بعد از اینکه مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی این رقابت ها برگزار شد و شانزده تیم انتخاب شدند. حالا در مرحله بعدی جام حذفی قرار داریم. از ساعت 12 امروز نیز این مراسم قرعه بین مسئولان فوتبال و دو پیشکسوت سرخابی برگزار شد.

با وجود استقلال و پرسپولیس در این مرحله باعث به وجود آمدن شهرآورد جام حذفی را نیز محتمل می دانست و البته در نهایت نیز سرخابی ها با تیم های دیگر روبرو شدند. پرسپولیس در این رقابت ها احتمال 6.6 درصد با استقلال روبرو می شد که احتمال بسیار پایینی بود. و در نهایت نیز قرعه آنها با تیم های دیگر افتاد. پرسپولیس در اصفهان میهمان سپاهان است.

قرعه‌کشی جام حذفی ایران انجام شد

قرعه کشی جام حذفی ایران:

قرعه کشی مرحله دوم جام حذفی بلاخره شروع شد و اولین تیم استقلال تهران از گوی بیرون آمد. چند دقیقه بعد نیز تیم ملوان بندر انزلی مشخص شد که باید با استقلال روبرو شود. پرسپولیس نیز با تیم سپاهان همزمان بیرون آمد که یک بازی کلاسیک را انتظار می کشد.

پرسپولیس و سپاهان در جام حذفی 1398 – 1399 در مرحله نیمه نهایی جام حذفی رو در روی هم قرار گرفتند و برانکو ایوانکوویچ توانست تیم امیر قلعه نویی را شکست دهد.

قرعه بعدی نیز نام تیم های آلومینیوم و نساجی بیرون آمد و نساجی مازندران باید در اراک به میدان برود.

مس کرمان نیز با استقلال ملاثانی در خوزستان بازی خواهد کرد. این تقابل نیز بسیار مهم است و بدون شک قرعه گل گهر و فولاد نیز یک مسابقه پرطرفدار است. جدال نکونام و امیر قلعه نویی بسیار تماشایی خواهد بود.

پیکان نیز باید با تیم نود در ارومیه دیدار کند. دریای بابل و پارس جنوبی در تنها بازی دسته یکی این مرحله را برگزار می کنند تا حضور یک تیم لیگ دسته اولی در بین هشت تیم برتر قطعی گردد. بازی هوادار و مس رفسنجان نیز دیگر دیدار این مرحله به میزبانی تهران برگزار می شود و دو دیدار این مرحله نیز در پایتخت انجام می شود.

قرعه‌کشی جام حذفی
آلومینیوم به دنبال حذفی نساجی، مدافع عنوان قهرمانی و گرفتن انتقام فینال فصل گذشته است.

قرعه‌کشی جام حذفی انجام شد و به شرح زیر است:

سپاهان – پرسپولیس (استادیوم نقش جهان)
استقلال – ملوان  (استادیوم آزادی)
گل‌گهر – فولاد (استادیوم شهید سلیمانی)
هوادار – مس رفسنجان (استادیوم دستگردی)
آلومینیوم – نساجی (استادیوم امام خمینی)
استقلال ملاثانی – مس کرمان (استادیوم غدیر)
نود ارومیه – پیکان (استادیوم شهید باکری)
دریا بابل – پارس جنوبی جم (استادیوم شهدای هفتم تیر)

قرعه‌کشی جام حذفی
ملوان پرافتخارترین تیم غیرتهرانی جام حذفی است که به مصاف استقلال می‌رود.

دیدارهای این مرحله از بازی ها در روز 1 تا 3 اسفند برگزار خواهد شد و فولاد و گل گهر به دلیل حضور نماینده تیم ایران در آسیا به زمان دیگری موکول خواهد شد.

 

در ادامه می توانید ببینید:

قرعه کشی جام حذفی ایران | لبخند پرسپولیس به قرعه سخت استقلال
mohamadnd
24 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *