واکنش تاج به شایعه قطع همکاری با کی‌روش

واکنش تاج به شایعه قطع همکاری با کی روش ؛ طبق گزارش ورزشی-تاج رئیس فدراسیون فوتبال به شایعه قطع همکاری فدراسیون فوتبال با کارلوس کی‌روش واکنش نشان داد و در این مقاله قصد داریم واکنش او را بررسی کنیم؛ پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

در تاریخ ۲۷ آذر سایت هایی خبری منتشر کردند که مدعی بودند فدارسیون فوتبال کشور قطعا با کی روش ادامه نخواهند داد. و فدارسیون قرار است در اولین جلسه درباره جانشین او تصمیم بگیرند.

این خبر واکنش ها و موج شدید حواشی را نیز به همراه داشت.

قطع همکاری با کی روش مربی پرتغالی

پس از پیگیری های متعدد توسط بسیاری از خبرنگاران و روزنامه نگاران از یکی دو عضو هیات رئیسه نشان داد که هنوز تصمیم قطعی درباره قطع همکاری با مربی پرتغالی یعنی کارلوس کی‌روش گرفته نشده است.

در این وضعیت، رئیس فدارسیون فوتبال، ساعتی پیش در یک مصاحبه تلویزیونی اینطور به شایعات کناره گیری کی روش واکنش نشان داد:” ما احساسی تصمیم نمیگیریم. کی‌روش جزو گزینه های هدایت تیم ملی است و اهالی فن دارند در این مورد تصمیم گیری میکند.”

مهدی تاج برای اینکه نشان داد حمایت او از کارلوس کی‌روش را نباید غیرمنطقی دانست. از برخی تیمهای جام جهانی مثال زده است:” در جام جهانی خیلی‌ها باختند و سرمربی‌شان را تغییر ندادند. احساس‌شان این بود که با همین کادرشان به کار ادامه دهند.

نمونه‌اش تیم ملی انگلیس یا تیم ملی آلمان، آلمانی که برای قهرمانی آمده بود. اما در مرحله گروهی حذف شد. عرب‌ها (عربستان و قطر) که همیشه در مورد تغییر مربی‌شان صحبت و انتقاد می‌کردیم، هنوز سرمربی‌شان را تغییر نداده‌اند.”

از مصاحبه مهدی تاج رئیس فدارسیون فوتبال، میتوان نتیجه گرفت خبر جدایی کی روش از ایران و خروج او از کشور فقط خبری شایعه از سوی چند سایت بوده و این خبر هیچ صحتی نداشته است. و فدارسیون اخراج اورا کاری احساسی دانسته و حذف شدن از مرحله های گروهی را امری طبیعی دانسته اند. و قرار نیست کارلوس کی‌روش را از تیم ملی اخراج کنند و او نیز از تیم ملی استعفا نداده است.

آخرین اخبار و حواشی فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

sajjad
20 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *