قیمت بلیط فینال جام جهانی چقدر است؟

قیمت بلیط فینال جام جهانی چقدر است؟ امروز یکشبنه 27 آذر 1401 جهان منتظر شروع بازی پر هیجان بین فرانسه و آرژانتین است. سوالی که برای بسیاری از طرفداران این بازی پیش میاید این است که هزینه بلیط های فینال آرژانتین و فرانسه چقدر است؟

فرانسه به دومین فینال متوالی خود در جام جهانی رسید که علیرغم ترس از تونس، قبل از شکست دادن لهستان و انگلیس و سپس غلبه بر چالش عظیم مراکش تاریخ ساز، در صدر گروه خود قرار گرفت. در همین حال، آرژانتین می‌تواند منتظر دومین حضور خود در یک فینال جام جهانی در سه دوره باشد، چون در مرحله حذفی، استرالیا، هلند و کرواسی را شکست داده است.

با ملاقات دو بتیم بین‌المللی در رویداد نمایشی، می‌توان انتظار داشت حدود 1.5 میلیارد مخاطب تلویزیونی با نزدیک به 89000 نفرخوش شانس شاهد این بازی بصورت حضوری باشند. اما آنها برای حضور در آنجا چه پولی می دادند؟

قیمت معمولی بلیط یک بازی جام جهانی چقدر است؟

قیمت بلیط های جام جهانی بسته به مرحله مسابقه است.

طبق وب‌سایت ورزشی، قیمت پایه بلیت بازی‌های مرحله گروهی به غیر از بازی افتتاحیه، حدود 55 پوند (2،750 میلیون تومان)بود، که برای حضور در آن باید حداقل حدود 250 پوند (12 میلیون و 500 هزارتومان) بپردازید. در همین حال، بلیط های پریمیوم برای یک بازی معمولی گروهی، 180 پوند یا 500 پوند(25 میلیون تومان) را برای پرده بین قطر و اکوادور به شما تحمیل می کند.

برای تماشای یک مسابقه دور یک شانزدهم با بلیط های پریمیوم با قیمت حدود 225 پوند، باید حداقل 80 پوند بپردازید. درگیری های یک چهارم نهایی بسته به انتخاب صندلی شما بین 170 تا 350 پوند به عقب برمی گردند. و مسابقات نیمه نهایی به حساب بانکی شما ضربه سختی می‌زند، ارزان‌ترین بلیت‌ها حدود 290 پوند و گران‌ترین بلیت‌ها حدود 780 پوند قیمت دارند.

این در حالی است که بازی پلی آف مقام سوم کمی ارزان تر بود و قیمت بلیت ها برابر با درگیری های یک چهارم نهایی تعیین شد.

با این حال ، اگر برای خرید بلیت فینال جام جهانی به اندازه کافی شجاع هستید – یا شجاع هستید، کمی بیشتر از هر یک از قیمت های بالا هزینه دریافت خواهید کرد.

هزینه بلیط فینال جام جهانی چقدر است؟

بلیط های دسته سه، همانطور که فیفا نام می برد (ارزان ترین بلیط های موجود برای ساکنان غیرقطری)، برای فینال جام جهانی در استادیوم Lusail، حدود 500 پوند برای شما به ارمغان می آورد.

در همین حال، بلیط های دسته یک (اگر حتی ارزش فکر کردن را داشته باشد) حدود 65 میلیون تومان برای شما هزینه خواهد داشت.

شکی نیست که تماشای فینال جام جهانی به صورت زنده، احساس هر احساس و تجربه هر اوج و فرود در لحظه، برای هر طرفدار فوتبال در سراسر جهان یک لیست سطلی است. با این حال، وقتی فرانسه و آرژانتین این یکشنبه به میدان می روند، می دانم کجا آن را تماشا خواهم کرد!

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *