اولین بازیکن ایرانی در والنسیا

لوکاس اسدی بازیکن دو ملیتی در لالیگا  است. او اولین بازیکن ایرانی در والنسیا اسپانیا ، بازیکن دو ملیتی بنام لوکاس اسدی برای اولین بار به عنوان یکی از بازیکن های ایرانی شیلیایی، وارد لیگ اسپانیا شد.

اولین بازیکن ایرانی – شیلی در والنسیا

به گزارش سایت “ورزشی” لوکاس اسدی یکی از بازیکنان ایرانی شیلی در رادار والنسیا ظاهر شده و اگر پیشنهاد به او برسد قطعا راهی لالیگا می شود. قطعا یکی از چالش های پیش روی، سرمربی تازه کار یونیورساد خواهد بود.

هافبک دو ملیتی ایرانی شیلیایی بنام اسدی که نام جدیدی در فوتبال اسپانیا مطرح خواهد شد. این بازیکن 18 ساله ریزنقش آرزوهای زیادی در سر دارد تا بتواند در والنسیا اسپانیا حرفی برای گفتن داشته باشد.

همچنین سایت ال پورتال دپورتیوو مدعی شد که باشگاه او را برای آزاد نمودنش دو میلیون یورو درخواست نمود که واقعا مبلغ بزرگی است. حالا باید ببینیم که چقدر قطعی می شود تا این بازیکن در والنسیا اسپانیا توپ بزند.

لوکاس اسدی بازیکن ایرانی شیلیایی
لوکاس اسدی بازیکن ایرانی شیلیایی

اسدی بازیکن ایرانی شیلیایی اولین حضورش در لالیگا

در این گزارش مطرح شد که لوکاس سابقه عضویت در رده سنی شیلی را دارد و مورد توجه سرمربی بزرگسالان شیلی نیز قرار گرفت و به زودی شاید در لیست نهایی قرار بگیرد.

اسدی سن کمی دارد و حضور پررنگی نیز در لیگ برتر شیلی داشته که در تیم یونیورساد توپ می زند. حالا تلاش کرده تا سریعا راهی لیگ اروپایی همانند لالیگا یا چمپیون انگلیس شود. مسیر روشن و عالی در انتظار این بازیکن قرار دارد.

تیم بنفیکا دنبال استعدادهای جوان است و حالا ممکن است حتی این بازیکن راهی پرتغال نیز شود. حتی ممکن است اسدی در این فصل در برابر مهدی طارمی نیز قرار بگیرد.

احتمال حضور اسدی در بزرگسالان شیلی

اگر لوکاس اسدی رسما پیراهن شیلی را به تن کند. دیگر او را در آسیا نخواهیم دید. البته او حضور در آمریکا جنوبی را به آسیا ترجیح می دهد. اسدی پروژه های زیادی را در سر خود دارد و باید ببینیم که در آینده چه اتفاقاتی در انتظار اوست. شاید دستخوش تغییرات زیادی شود و همانند اشکان دژاگه وارد فوتبال ایران نیز شود.

mohamadnd
15 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *