مودریچ باهوش عمل می کند

لوکا مودریچ باهوش عمل می کند ، به گزارش “سایت ورزشی” یکی از شگفتی های جام جهانی قطر 2022 تیم ملی کرواسی بود، بسیاری از افراد گمان می کردند که فینال زودرس آرژانتین و برزیل را مشاهده خواهند کرد. ولی در عین ناباوری این تیم کرواسی بود که توانست در ضربات پنالتی خوب ظاهر شود و راهی چهار تیم برتر جام جهانی شوند.

حواشی بازی کرواسی  و برزیل در جام جهانی قطر 2022

تیم ملی برزیل در ابتدا در وقت اضافی توسط نیمار گل زد، اما برونو پتکوویچ در دقیقه 117 با کمی شانس دروازه برزیل را باز کرد. در ادامه نیز ضربه های پنالتی و حذف تیم برزیل اتفاق افتاد.

لوکا مودریچ باهوش قطعا یکی از ستاره های بی چون و چرای این دیدار به حساب می آید و یکی از باتجربه ترین هافبک های تیم ملی کرواسی است. مودریچ ستاره تمام نشدنی در این بازی اصلا تعویض نشد و در 120 دقیقه در زمین فوتبال بازی کرد. او قابلیت رهبری حرفه ای، پاس های دقیق و انرژی فوق العاده بالا باعث شد تا نقش مهمی در پیروزی تیم کشورش داشته باشد.

لوکا مودریچ
لوکا مودریچ بازیکن باهوش کرواسی گلزنی می کند

لوکا مودریچ باهوش سومین پنالتی تیمش را در این دیدار به ثمر رساند و با فریب آلیسون بکر توانست یک ضربه زمینی و دقیق به گوشه دروازه بزند و به بهترین نحو این کار را انجام دهد.

لوکا مودریچ در ادامه جشن شادی خوبی داشت و به بقیه بازیکنان روحیه می داد تا رهبری خودش را در فوتبال به بهترین نحو نمایش دهد.

ستاره کروات ها توانست 55 پاس داخل فضا و 117 پاس برای هم تیمی های خودش ارسال کند. این نشان دهنده تاثیرگذار بودن و  موفق بودن این بازیکن اروپایی است.

مودریچ بهترین بازیکن کرواسی
مودریچ بهترین بازیکن کرواسی در جام جهانی 2022 قطر

چرا لوکا مودریچ باهوش است؟

لوکا مودریچ یکی از برترین بازیکنان تاریخ کرواسی است که تاثیرگذاری خودش را در این رقابت ها به خوبی نشان داده است. قطعا وجود یک بازیکن قدرتمند و با قابلیت رهبری و مدیریت دیگر بازیکنان در کمتر تیمی وجود دارد.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *