لوکا مودریچ قصد دارد یک فصل دیگر در رئال بماند

لوکا مودریچ پیشنهاد عربستانی ها را رد کرد. احتمالا کریستیانو رونالدو تنها نام بزرگ فوتبال اروپا نخواهد بود که در چند سال آینده راهی عربستان سعودی خواهد شد. بعد از تایید خبر انتقال رونالدو به النصر در اوایل هفته، توجه باشگاه های عربستان سعودی به سمت نام های بزرگ دیگری مثل لوکا مودریچ معطوف شد.

لوکا مودریچ پیشنهاد عربستانی ها را رد کرد

همانطور که مارکا گزارش داده است، فوتبال عربستان با شروع از باشگاه النصر می خواهد این کشور را به نخبگان پرطرفدارترین ورزش جهان معرفی کند. در چند روز گذشته، رئیس و مدیران این باشگاه در مادرید حضور پیدا کردند تا جذب ستاره های بزرگ دیگر را برای لیگ و باشگاه خود بررسی کنند.

یکی از گزینه های موجود، سرخیو راموس از پاریس سن ژرمن است. اما جدیدترین نفری که در لیست آرزوهای آنها ظاهر شده، لوکا مودریچ بوده است.

کاپیتان کرواسی یک جام جهانی به یاد ماندنی دیگر داشت. او به همراه تیم ملی کشور موفق شد که بر مدال رتبه ی سوم جام جهانی قطر بوسه بزند.

او نشان داد که هنوز هم توانایی های بسیاری دارد. درست چیزی که هر بار که پیراهن رئال مادرید را می پوشد نشان می دهد. آخرین بار هم این موضوع در بازی چند روز اخیر برابر وایادولید مشهود بود.

مودریچ می خواهد حداقل یک فصل دیگر برای رئال مادرید بازی کند زیرا کیفیت او این اجازه را به او می دهد. البته پیشنهادهای بسیار سودآور عربستان سعودی و ایالات متحده را نیز رد کرده است. حتی برایش مهم نیست که 37 سال دارد.

حتما بخوانید: لوکا مودریچ | از چوپانی تا تیم ملی کرواسی!

مودریچ و مدال برنز
مودریچ و مدال برنز جام جهانی 2022 قطر

اولویت لوکا مودریچ، ماندن در مادرید است

مودریچ می خواهد در رئال مادرید بماند و باشگاه از تصمیم او خوشحال است. در حال حاضر او پیشنهادی برای تمدید ندارد، اما برای توافق مشکلی نخواهد داشت. واقعیت این است که دو تیم دیگربه او نزدیک شده اند و پاسخ او روشن بوده است: “تا سال 2024 قصد مذاکره ندارم”. موضوعی که مشخص می کند که هدف و آرزوی او چیست.

النصر کریستیانو رونالدو بسیار جدی است که رئال مادرید جهان عرب باشد. حالا CR7 به آن ملحق شده است، در تابستان 2023 آنها راموس و در سال 2024 مودریچ را می خواهند.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Pooria
1 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *