لیست بازیکنان خروجی استقلال

لیست بازیکنان خروجی استقلال ، چندین بازیکن ستاره استقلال که دیگر مد نظر سرمربی تیم نیستند. حتی این بازیکنان در صورت پیشنهاد رسمی می توانند باشگاه را ترک نمایند.

ستاره هایی که می توانند استقلال را ترک کنند

به گزارش سایت ورزشی ، ساپینتو سرمربی تیم استقلال تهران در چند روز پیش سیاوش یزدانی را بازیکن آزاد قرار داد. حالا نیز در یک نامه رسمی مدافع شماره 7 تیمش را نیز در لیست مازاد گذاشت و رسما گفت به او نیازی ندارم.

یزدانی که بعد از خدمت سربازی به استقلال برگشت و البته در بازی های اخیر چندان مورد توجه ریکاردو نبود. حتی در دیدارهای اخیر نیز به ترکیب اصلی برگشت ولی اشتباهات در دیدار با سپاهان و پنالتی بر روی مغانلو باعث ایجاد هجمه های شدید بر روی او شد.

این بازیکن که حتی در تمرینات بعد شکست با سپاهان نیز نتوانست پیراهن استقلال را بپوشد. این اجازه از سوی سرمربی صادر نشده بود. حالا جزو بازیکنان آزاد قرار گرفته است و در اختیار باشگاه است.

سرمربی پرتغالی استقلال شهباززاده را هم نمی خواهد!
سرمربی پرتغالی استقلال شهباززاده را هم نمی خواهد!

سرمربی پرتغالی استقلال شهباززاده را هم نمی خواهد!

حتی در لیست بازیکنان خروجی استقلال نام سجاد شهباز زاده نیز دیده می شود. سرمربی به مدیرعامل باشگاه گفت که اگر سجاد را تیم دیگری بخواهد او را به آنها می فروشد. منتظر پیشنهادات بقیه تیم ها نسبت به شهباز زاده هستیم و مشکلی بابت قرارگیری در لیست فروش او نداریم.

سجاد بازیکن خوبی است و در لیگ بیستم نیز آقای گل شد. در ابتدای فصل نیز شایعات حضورش در تیم پرسپولیس مطرح شد. حتی گفته شد که مذاکراتی را با این تیم رقیب داشته است. حالا پیراهن استقلال را در این فصل بر تن نموده است. آیا او می تواند اعتماد ساپینتو را بدست آورد یا در پنجره نقل و انتقالات استقلال به تیم دیگری می رود؟

عزیز بک آمانوف

در لیست بازیکنان خروجی استقلال عزیز بک آمانوف قرار دارد!

یکی دیگر از بازیکنان استقلال که در لیست خروجی ریکاردو سرمربی استقلال قرار دارد، بک آمانوف می باشد. بازیکن ازبک تیم که به قرارداد خودش پایبند می باشد. البته خروج او باید از لیست به صورت دو طرفه انجام شود. مذاکرات جدی باید بین استقلال و شخص آمانوف انجام شود تا فسخ قرارداد ایجاد شود.

یکی از بازکنان هجومی نیز در این لیست قرار دارد. اما بیان شد که این بازیکن نیز باید پیشنهاداتی داشته باشد یا اگر این بازیکن را بخواهند می تواند برود و باشگاه باید مبلغ کل قراردادش را نیز پرداخ نماید یا اینکه برای فسخ قرارداد توافقی کار کنند.

 

در ادامه می توانید ببینید:

بیوگرافی فرهاد مجیدی | زندگی شخصی + افتخارات + حواشی + عکس با همسر و فرزندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *