مسی غایب بزرگ جام جهانی 2026

لیونل مسی در جام جهانی 2026 نخواهد بود! او غایب بزرگ جام جهانی 2026 است. او که چند روز پیش رسما اعلام کرد که در جام جهانی 2026 آمریکا مکزیک کانادا حضور ندارد. او حضورش در فینال جام جهانی 2022 را رسما آخرین حضور خودش در مسابقه جام جهانی عنوان کرد.

لئو مسی غایب بزرگ جام 2026

لیونل مسی در جام جهانی 2026 غایب است ، به گزارش سایت ورزشی ، تیم آرژانتین در این رقابت های جام جهانی توانست با مسی موفقیت زیادی کسب کند. و حتی از سد تیم قدرتمند کرواسی نیز با 3 گل پیش بیفتد و راهی فینال 2022 شود.

ستاره آرژانتینی توانست نقش خودش را به عنوان بهترین بازیکن همانند مارادونا نشان دهد و در پیروزی تیمش در این دیدار نمایش عالی داشت. و با زدن یک گل و ارسال پا گل دیدنی توانست بار دیگر تکنیکی بودن خودش را نشان دهد و ثابت کرد که جادوی فوتبال هنوز تمام نشده است.

احتمالا آخرین حضور مسی در جام جهانی

رسانه های زیادی مدعی شدند که این احتمالا آخرین حضور مسی در رقابت جام جهانی 2022 است. بسیاری از مردم آرزو دارند که آرژانتین قهرمان شود تا مسی جام را بالای سر ببرد. مسی بعد از پایان بازی با کرواسی به سمت خبرنگاران کرد و گفت: « من بسیار خوشحالم که با فینال به حضورم در جام جهانی پایان می دهم و واقعا به خودم افتخار می کنم. ما در حال گذراندن دوره ای هیجان انگیز در تیم ملی آرژانتین هستیم. ما یکشنبه آخرین دیدار را در جام خواهیم داشت. زمان زیادی تا جام جهانی بعدی باقی است و بنده امکان و توان حضور در آن را ندارم. امیدوارم همه چیز به بهترین شکل پیش برود و ما جام را بالای سر ببریم!»

با توجه به صحبت هایی که درباره آخرین حضور لئو در جام جهانی که حالا به واقعیت نیز تبدیل گشته است. همه مردم دنیا انتظار یک فوتبال هیجان انگیز و جذاب را در فینال یکشنبه خواهند داشت و تیم ملی فرانسه و یاران امباپه روبروی همبازی اش یعنی لئو مسی و یارانش قرار می گیرند. این بهترین زمان برای کسب عنوان قهرمانی برای آرژانتین و وداع جذاب مسی با جام جهانی است.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *