لیونل مسی یا امباپه کدام تاریخ سازی می کند؟

لیونل مسی یا امباپه در فینال جام جهانی قطر 2022 کدام تاریخ سازی می کند؟ در یکشنبه حساس و سرنوشت ساز دو تا از بهترین ستاره های جهان که اتفاقا همبازی همدیگر نیز هستند در تیم ملی کشورشان رودر روی هم قرار می گیرند.

تاریخ سازی لیونل مسی یا امباپه در فینال

به گزارش سایت ورزشی ، مسی یک رقیب قدیمی کریس رونالدو بود و همه انتظار داشتند که این دو در مقابل همدیگر قرار بگیرند. ولی متاسفانه این رقابت هیجان انگیز پیش نیامد. حالا همه چیز تغییر کرده است و کیلیان امباپه در مقابل لیونل مسی در فینال جام 2022 با یک چالش مهم روبرو هستند. آنها باید برای کسب جام طلا تلاش کنند و همچنین یکی از آنها باید آقای گل جهان شود که در این فینال مشخص خواهد شد.

مسی و امباپه فینال مقابل همدیگر قرار میگیرند
لئو مسی و کیلیان امباپه هم باشگاهی در فینال روبروی هم قرار می گیرند.

تقابل حساس مسی – امباپه

حالا که فینال بین فرانسه و آرژانتین مشخص شد و به پایان جام جهانی نزدیک شدیم. باید بدانیم که یکی از مهم ترین بازی های لیونل مسی نیز محسوب می شود و او دیگر در جام جهانی حضور ندارد. حالا او که در برابر رقیب خودش در باشگاه پی اس جی قرار می گیرد و برای تیم ملی کشورش باید توپ بزند. علاوه بر کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی یک چالش بزرگ دیگر نیز پیش روی دو بازیکن مطرح دنیا است. آنها باید برای دریافت کفش طلا نیز باهم رقابت کنند زیرا هردو بازیکن پنج گل در این رقابت ها زده اند. قطعا عنوان آقای گل دنیا را نیز یکی از این دو بازیکن به خودش اختصاص می دهد.

افتخارات لئو مسی و امباپه

مسی که دوران درخشانی را در رده ملی و باشگاهی به ثبت رسانده و حتی در تیم ملی آرژانتین امسال جوری بازی کرد که همه را یاد مارادونای بزرگ انداخت. کیلیان نیز در دوران خوبی دارد و حتی یکبار توانست قهرمان فرانسه شود و با 9 گل توانست نام خود را در تاریخ ثبت کند.

قطعا در شب یکشنبه جنگ بزرگی بین مسی و امباپه است و ستاره های بزرگ دنیا نیز در حال تماشای این دو بازیکن بزرگ هستند. برنده این مسابقه قطعا سالیان سال نیز نام خود را در ذهن ها باقی می گذارد و بر خلاف سال های گذشته اینبار دیگر خبری از کریستیانو رونالدو رقیب قدیمی مسی نخواهد بود و حالا چشم ها همه به امباپه و مسی دوخته است. کدامیک تیم ملی کشورش را قهرمان 2022 می کند؟

امباپه در تیم ملی فرانسه
امباپه در تیم ملی فرانسه

انگیزه بالای لیونل مسی یا امباپه در فینال

کامنت اخیر امباپه قطعا انگیزه مسی را در فینال بالا می برد. دقیقا چند شب قبل رونالدو متنی را در صفحه اینستاگرام خودش منتشر کرد و درباره پرتغال و جام جهانی صحبت هایی را انجام داد. اما امباپه نیز در پاسخ یک علامت GOAT گذاشت و او را جزو بهترین بازیکن ها خطا کرد. مسی و امباپه در رختکن PSG نیز اختلاف هایی داشتند و جنگی مخفی را در بین امباپه و مسی باید شاهد باشیم.

کامنت امباپه زیر پست رونالدو
کامنت امباپه زیر پست رونالدو

حالا ستاره آلبی‌سلسته برای اولین بار می خواهد جام جهانی را بالای سر ببرد و آن را تجربه کند. البته امباپه نیز نشان داده است که قبلا اینکار را انجام داده و بازهم می تواند انجام دهد. ستاره جوان فرانسه برای دومین بار می خواهد کسب عنوان قهرمانی را برای کشورش تجربه کند. حالا باید ببینیم جنگ بین این دو ستاره دنیا چطور در یکشنبه شب پیش می رود.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *