مارکو وراتی

مارکو وراتی ستاره ایتالیایی هافبک تیم پاریس سن ژرمن که از سالی 2012 وارد این تیم شده، اکنون تصمیم گرفته است قراردادش را تا تاریخ 2024 تمدید کند تا در این تیم بماند.

مارکو وراتی
تمدید قرارداد مارکو وراتی

به گزارش ورزشی، بدون شک مارکو وراتی موتور محرک پاریسن ژرمن در یک دهه اخیر بوده است. او پس از درخشش در پسکارا، در سال 2012 به پاریسن ژرمن پیوست و حالا حدود 10 سال است که در پایتخت فرانسه بازی می کند. او با پی‌اس‌جی به هشت قهرمانی در لیگ فرانسه، شش قهرمانی در کوپا فرانسه و یک نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2019-20 رسیده و حالا می‌خواهد چیزهای بیشتری با مدافع عنوان قهرمانی به دست بیاورد.

او بازیکنی خلاق و سریع بوده و تکنیک بالا، حفظ توپ عالی و قدرت دوندگی از او یک بازیکن جهانی ساخته است.او پس از درخشش در پسکارا، در سال 2012 به پاریس سن ژرمن پیوست و حالا حدود 10 سال است که در پایتخت فرانسه بازی میکند. او با پی‌اس‌جی به هشت قهرمانی در لیگ فرانسه، شش قهرمانی در کوپا فرانسه و یک نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2019-20 رسیده و حالا می‌خواهد چیزهای بیشتری با مدافع عنوان قهرمانی به دست بیاورد.

مارکو وراتی سال 2012 طی یک انتقال 12 میلیون یورویی از پسکارا راهی پاری سن ژرمن شد و تا این لحظه 398 مرتبه برای پاریسی ها به میدان رفته است. حاصل یک دهه حضور وراتی در پاری سن ژرمن، 29 جام بوده است.

قبل از شروع جام جهانی 2022 قطر شایعاتی در فضای مجازی در خصوص آینده مارکو به گوش میرسید، اما روز گدشته فابریزیو رومانو خبرنگار مشهور ایتالیایی در حوزه نقل و انتقالات، خبر خوبی به هواداران پاریس سن ژرمن رساند و او گفت وراتی و مدیر برنامه هایش با عقد قراردادی تا سال 2024 به توافق رسیده اند و قرار است بزودی این قرارداد را امضا کند. این خبر خوبی برای کریستوف گالتیه سرمربی این تیم است. وراتی در 10 سال گذشته به ندرت از ترکیب اصلی تیم کنار گذشته شده و همیشه جزو بازیکن های برتر این تیم به حسا می آمده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *