محرومیت ترابی و موسوی بازیکنان فوتبال

محرومیت ترابی و موسوی ، دو بازیکن تیم های پرسپولیس و نساجی در جریان آخرین بازی نیم فصل باهم درگیر شدند. حالا آنها با محرومیت روبرو شدند.

ترابی و موسوی محروم شدند

به گزارش سایت “ورزشی” در دقیقه 60 بازی تیم های پرسپولیس و نساجی از رقابت های پایانی نیم فصل اول که با برتری 5-1 سرخپوشان پایان یافت. درگیری در این مسابقه بین بازیکنان دو تیم یعنی ترابی و موسوی باعث شد تا مهدی ترابی کارت قرمز بگیرد و از زمین مسابقه اخراج شود.

مهدی ترابی و احمد موسوی در جریان مسابقه باهم دیگری لفظی شدیدی پیدا کردند. آنها حتی باهم درگیری فیزیکی نیز پیدا کردند. مداقع راست نساجی بر روی مهدی تکل انجام داد. این بازیکن نسبت به موسوی واکنش شدیدی نشان داد و درگیر شد.

محرومیت ترابی و موسوی
محرومیت ترابی و موسوی

محرومیت ترابی و موسوی

در یک درگیری بین دو بازیکن باعث شد تا در این صحنه هردو بازیکن کارت زرد بگیرند. بعد از این صحنه بازیکن نساجی به مهدی ترابی ناسزا گفت. ترابی نیز به او تاخت و یک کارت قرمز مستقیم گرفت و از مسابقه اخراج شد.

حاشیه های زیادی بین این دو بازیکن و درگیری زیادی ایجاد شد و بعد از پایان مسابقه نیز کمیته انظباطی فوتبال به این مسئله ورود کرد و رای دستور موقت را درباره تخلفات این دو بازیکن فوتبال صادر نمود.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد:

بر اساس گزارش هایی که صورت گرفت دو تیم پرسپولیس و نساجی که در یک مسابقه حساس لیگ برتری روبروی هم قرار گرفتند. در جریان این بازی دو بازیکن این تیم یعنی مهدی ترابی و سید احمد موسوی باهم درگیر شدند و در خبرگزاری های مختلف این حاشیه ها مطرح شد.

تخلف ایجاد شده بین دو بازیکن نوعی بدرفتاری بهمدیگر و رفتار کاملا غیر ورزشی تلقی شد و به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و صدور رای مقتضی این دو بازیکن از همراهی تیم های خودشان محروم شدند.

بازیکنان فوق الذکر باید در روز دوشنبه تاریخ 1401/10/19 در محل کمیته انضباطی حضور پیدا نمایند. رای صادره در مهلت دو روز بعد از ابلاغ قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف خواهد بود.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *