مراسم معرفی رونالدو در باشگاه النصر

مراسم معرفی رونالدو در باشگاه النصر ، به طور رسمی کریس رونالدو به باشگاه عربستانی النصر پیوست. حالا در مراسم معرفی این ستاره پرتغالی مسئولان سعودی دست به ابتکار جالب زدند.

مراسم معرفی رونالدو در باشگاه النصر

باشگاه النصر عربستان می خواهد با پول بدست آمده از فروش بلیط مراسم رونمایی از کریستیانو رونالدو در امور خیریه استفاده کند. این یک ابتکار جالب مسئولان باشگاه است که مورد توجه فوتبال دوستان دنیا قرار گرفته است.

به گزارش سایت “ورزشی” کریس رونالدو که در چارچوب رقابت های جام جهانی 2022 در کشور قطر عملکرد درخشانی نداشت. او که از منچستر فاصله گرفت. حتی به کمپ رئال مادرید رفت تا بتواند دوباره در این تیم قرار بگیرد ولی رسما رونالدو دیگر در اروپا جایی نداشت. کریس با یک رقم سنگین به باشگاه عربستانی پیوست.

النصری ها در یک مراسم رسمی او را معرفی کردند. مسئولان باشگاه با انتشار پوستی با قیمت هر بلیط 15 ریال سعودی (حدود ۱۶۰ هزار تومان) اعلام کردند که این مراسم با حضور 30 هزار نفر از هواداران النصر انجام می شود. مبلغی نزدیک به 5 میلیارد تومان نیز از این طریق جمع آوری می شود.

مراسم معرفی رونالدو در باشگاه النصر
مراسم معرفی رونالدو در باشگاه النصر

حتما بخوانید: زندگی نامه کریستیانو رونالدو | بیوگرافی+ داستان زندگی+عکس و …

کار خیر مسئولان النصر در مراسم رونالدو

کار خیر و انسان دوستانه باشگاه سعودی از مراسم معرفی کریس رونالدو مورد توجه رسانه های مختلف قرار گرفت.

مسئولان باشگاه اعلام کردند که یک چهارم مبلغ فروش بلیط مراسم را به کارهای خیر اختصاص می دهند.

رونالدو جمعه به طور رسمی قرارداد خودش را با باشگاه alnasr امضاء کرد. او به ریاض می رسد تا فردا در یک مراسم رونمایی از پیراهن زرد رنگ این تیم شرکت کند. کریس در این مراسم پیراهن رسمی باشگاه النصر را با شماره 7 بر تن می پوشد تا در این فصل در چارچوب رقابت های لیگ برتر عربستان شرکت کند. نبرد رونالدو با باشگاه های ایرانی در رقابت های آسیایی دیدنی است.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *