مسی بهترین بازیکن تاریخ نیست

مسی بهترین بازیکن تاریخ نیست ، کارلو آنچلوتی یکی از بهترین سرمربی های دنیا گفت مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال نیست. او گفت هر دوره ای بازیکنان برتر خودش را دارد. بازیکنان بزرگ در طول تاریخ کم نبوده اند.

به گزارش سایت “ورزشی” آنچلوتی گفت من مسی را نمی توانم بهترین بازیکن تاریخ فوتبال بدانم. او که در یک نشست خبری قبل از بازی رئال مادرید که از هفته لالیگا 15 در زمین رئال وایادلید بازی می کند. رئال دو امتیاز از بارسلونا عقب بوده و باید بازی فردا را ببرد. در این بازی بازیکنانی نظیر لوکا مودریچ، ادواردو کاماوینگا و اورلین شوامنی را در اختیار ندارد. آنها هنوز در تعطیلات بعد از جام جهانی هستند و ماریانو نیز برای آنها مصدوم شده است.

مسی بهترین بازیکن تاریخ نیست
مسی بهترین بازیکن تاریخ نیست

آنچلوتی مربی رئال در یک نشست خبری قبل از بازی گفت: ما شرایط مناسبی داریم و کریم بنزما نیز دیگر مصدوم نیست و برای این بازی می رسد. بازیکنان ملی پوش نیز از تعطیلات بازگشته اند و شرایط مناسبی فراهم شده تا در بازی فردا بر روی بازیکنان که تمرین کرده ایم حساب باز نماییم.

کارلو سرمربی رئال بیان داشت: کریم 10 دسامبر به تمرینات باشگاه برگشته و شرایط مناسبی دارد. او مصدوم نیست و در بازی دوستانه 30 و 45 دقیقه ای به خوبی بازی کرد. در روزهای اخیر نیز بدون مشکل تمرین کرده است. البته من درباره تنش های او و تیم ملی فرانسه دخالتی نمی کنم و اصلا به من ربطی ندارد. فقط می توانم بگویم که کریم مصدوم نیست و انگیزه بالایی دارد.

حتما بخوانید: زندگی نامه لیونل مسی | همه چیز در مورد بهترین بازیکن جهان

دیدیه دشان و بنزما
دیدیه دشان و بنزما

صحبت های کارلو آنچلوتی درباره نگرانی از شرایط تیم

این سرمربی ایتالیایی پرسابقه درباره شرایط تیم بعد از جام گفت: چیزی قابل پیش بینی نیست و کاملا واضح است که در یک تقویم فشرده بازی ها قرار داریم. سوپرجام اسپانیا و جام جهانی باشگاه ها را به لالیگا و کوپا دل ری اضافه کنید تا بهتر متوجه فشردگی و سختی کار بشوید. ما تا مارس که باید بازی لیگ قهرمانان را انجام دهیم همه چیز کاملا سخت است. بنده معتقدم که به ملی پوشان در جام جهانی استراحت بیشتری دهید. هر چند تا تاریخ 19 فوریه هر سه روز یک بازی داریم!

حتی ادن هازارد نیز در فرم کاملا مناسبی است. او تمریناتش را به خوبی پشت سرگذاشت. شرایط ادن نسبت به قبل جام جهانی بهتر شده و در ادامه فصل به ما بیشتر کمک می کند.

شایعاتی نیز مطرح شده که من قصد پذیرفتن هدایت تیم ملی برزیل را دارم! اما هرگز از فدراسیون فوتبال برزیل تماسی حاصل نشد و مذاکره ای نیز نداشته ایم. من در رئال باقی خواهم ماند و هرگز به مدیران این باشگاه نمی گویم که قصد جدایی دارم!

مسی و رونالدو
مسی و رونالدو

حتما بخوانید: زندگی نامه کریستیانو رونالدو | بیوگرافی+ داستان زندگی+عکس و …

آنچلوتی گفت هرگز مسی بهترین بازیکن تاریخ نیست

مسی توانست با تیم ملی آرژانتین قهرمان جام جهانی شود. بسیاری از افراد و کارشناسان معتقد هستند که او بهترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال است. کارلتو گفت: خیلی دشوار است که چنین چیزی را بیان کنیم. نمی دانم مسی بهترین بازیکن تاریخ است یا خیر. البته هرگز از زبان من چنین چیزی را نخواهید شنید. مقایسه او با دیگر بازیکنان ادوار گذشته کاملا بی انصافی است. من تجربه هدایت بازیکنان بزرگی در دنیا را داشتم که برنده توپ طلا نیز شده اند. این دوره بازیکنان زیادی وجود داشته و در دوره های قبل بازیکنان تاریخی کم نداشتیم.

ما تیم خوبی داریم و خرید جدیدی نیز نخواهید داشت ولی درباره خروجی ها نظری ندارم. شاید بازیکن درخواست دهد که جدا شود. در حال حاضر از تیم رئال راضی هستم و به سختی بتوانیم این تیم خوب را تقویت کنیم یا بازیکن جدید بخریم.

حالا در پایان نیز از همه تشکر کرد و به مسابقه رئال و بازی های آینده فکر می کند.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

mohamadnd
1 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *