مسی جادوگر فوتبالی که سن و سال نمی شناسد

مسی جادوگر فوتبال که سن و سال نمی شناسد ، یکی از صحنه های جذاب و کلاسیک در دنیای فوتبال قبل از سومین گل در برابر کرواسی رخ داد.

به گزارش سایت ورزشی ، مسی واقعا جادوگر فوتبال به حساب می آید. صحنه ای که مسی می خواست با فرار از سمت چپ، دروازه لیواکوویچ را بار سوم باز کند. فشار گواردیول نزاشت که او به توپ ضربه بزند. این فشار باعث شد توپ را به دستان دروازه بان کرواسی بکوبد.

مسی جادوگر فوتبال در بازی کرواسی و آرژانتین

در زمان 69 بازی اتفاقی رخ داد؛ این دو بازیکن در سوی چپ دفاع کرواسی باهم شانه به شانه شده اند. لئو مسی با توپی که توسط پاهایش حمل شد، ژوسکو مدافع جوان کروات ها در جام جهانی واقعا خوش درخشید. او که نشان داد آینده خط دفاعی دنیا خواهد بود. بازیکن 35 ساله خط دفاع کرواسی نشان داد می تواند با نبوغ خودش حتی مسی را نیز تحت فشار قرار دهد.

این صحنه بسیار خاص بود. مسی مدافع مستقیم خودش را به کنار خط کشاند و گواردیول نیز تلاش کرد همانند صحنه قبل با فشار قرار دادن بالا تنه مسی، او را متوقف سازد. سئو یک حرکت جدید زد؛ کمی مکث کرد و دوباره حرکت کرد و این استارت ناگهانی اش باعث یک حرکت انفجاری از گوشه جریمه کرواسی شد تا به خط عرضی نزدیک شود، اس کات بک و ضربه‌ای که جولین آلوارز از بین چهار بازیکن‌ کرواسی، با یک بغل پا، تبدیل به گل سوم آرژانتین نمود. این صحنه بارها قبل از پایان بازی نشان داده شد.

این دقیقا همان صحنه رویارویی مسی با بازیکن کراوسی بود. این لحظه موج حرکات او غیر قابل پیشبینی بود و همانند موجی که صخره را در هم می شکند.

 

شاهکار تاریخی لیونل مسی

مارادونا که در یک فیلم درباره اش ساخته شد اشاره ای به فریب در فوتبال نمود و گفت راه موفقیت در فوتبال چیزی جز فریب دادن نیست. امشب مسی با حقه و فریب عالی توانست مدافع جوان کرواسی را باز بدارد.

گل مسی دقیق مسابه یکی از شاهکارهای تاریخی اش در برابر رئال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود که در برنابئو برگزار شد. او توانست توپ را از وسط زمین بگیرد و با حرکت های چرخشی بتواند به سمت محوطه جریمه برود. و توپ را درون دروازه کاسیاس قرار دهد.

البته لئو مسی دیگر همانند قدیم آن انرژی و طراوت را ندارد ولی همچنان لیونل خطرناک است. بازیکنی که امشب توانست شاهکار خودش را نشان دهد و با تاثیرگذار بودن روی گل های تیم ملی کشورش در مقابل کرواسی به برتری دست یافت.

بازی کرواسی آرژانتین با 3 گل تمام شد و دوربین دقیقا بعد گل سوم که زنند آن آلوارز بود، به تعقیب مسی رفت و در این لحظه کارگردان به گونه ای مسی را نمایش داد که انگار گل متعلق به مسی بود. آلوارز در واقع تمام کننده آخر کار بود و مسی همه کارها را انجام داد.

لئو شماره 10 آرژانتین که همه جهان او را می شناسند. حالا با فریب هایش او را به یاد مارادونا می اندازند که در این سالها واقعا بازیکن موفق و گلزنی بوده است.

لئو مسی در بازی کرواسی
لئو مسی در بازی کرواسی
مسی در برابر تیم ملی کرواسی
مسی در برابر تیم ملی کرواسی
جادوگری بنام مسی
جادوگری بنام مسی
مسی در بازی با کرواسی
مسی در بازی با کرواسی
مسی باهوش
مسی باهوش
خوشحالی بعد از پاس گل مسی
خوشحالی بعد از پاس گل مسی
خوشحالی مسی بعد از گل
خوشحالی مسی بعد از گل

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *