مسی در آغوش اسکالونی بیا گریه کنیم

مسی در آغوش اسکالونی بیا گریه کنیم ، این صحبت های مسی خطاب به اسکالونی بود که از طرز فکر این سرمربی و هدایت تیم آرژانتین به نوعی تمجید کرد.

مسی در بغل اسکالونی

به گزارش سایت “ورزشی” اسکالونی در کنار خط طولی دست به سینه ایستاده بود و به زمین خیره شد. آن طرف تر مسی یکی از اعضای کادر فنی را بغل نمود. یکی از افراد خاص اما سرمربی تیم ملی است. مسی با دستانی حلقه بسته به سوی او رفت و اسکالونی را در آغوشش کشید. حتی تا لحظه گریه کردن نیز پیش رفتند و کاملا احساسی شدند. این صحنه یکی از پراحساس ترین لحظه های ناب جام جهانی قطر بین بازیکن ستاره تیم با سرمربی است. دوربین بین آنها چندبار چرخید و این لحظات خاص را ثبت کرد و سرمربی آرژانتین نتوانست جلوی اشک هایش را بگیرد. در واقع این ستاره آرژانتینی یعنی مسی در آغوش اسکالونی بیا گریه کنیم را گفت.

اشک های اسکالونی در بغل مسی
اشک های اسکالونی در بغل مسی

به گزارش سایت اوله | مسی و اسکالونی

این سایت ورزشی به تفسیر این صحنه زیبا پرداخت و گفت: ” مسی بسیار بی نظیر است. او با گل زدن و پاس گل ها می تواند رکورد جام جهانی را بشکند. دریبل های او بی نظیر است و نشان می دهد بازیکن باهوشی است. برای همین در آخر کار سرمربی از او تمجید کرد. کمتر زمانی رخ می دهد که بازیکنی همانند مسی تا این حد به سرمربی خودش اهمیت دهد. مسی اینکار را کرد و مدام آن را تکرار می کند. مسی بعد از پیروزی در برابر کرواسی و صعود به فینال، اشک اسکالونی را درآورد. دوباره در آغوشش گرفت. حتی در کنفرانس خبری بعد از این لحظه نیز مسی مربی را در آغوش دوباره گرفت.

مسی در آغوش اسکالونی بیا گریه کنیم
مسی و اسکالونی

مسی حتی در کنفرانس خبری اش نیز جزئیات برنامه بازی را بیان نمود. او گفت که با توجه به جریان بازی، همه چیز همانطوری شد که کادر فنی گفت. ما می دانستیم که آنها توپ بیشتری در اختیار خواهند داشت و ما هم شانس خود را داریم. برای این مسابقه ما آماده بودیم و حالا بسیار لذت بردیم.

مسی در بغل اسکالونی

 

تیم ملی آرژانتین در مقابل کرواسی

تیم آرژانتین بر خلاف بقیه دیدارها در دقیقه های اول در مقابل کرواسی اختیار توپ نداشت و توپ را در واقع به تیم حریف داد و در صحنه های حساس تیم را تحت فشار قرار می داد و در نیمه خودش بود، ولی خب بر طبق حرف های مسی همه چیز تصادفی و اتفاقی نیست. آنها ضد حمله های خطرناکی می زدند.

مسی در آغوش سرمربی آرژانتینی
مسی در آغوش سرمربی آرژانتینی

سرمربی 44 ساله آرژانتین یکی از جوان ترین مربی های جام 2022 لقب گرفت که هیچ سابقی در هدایت تیم های بزرگ ندارد و حالا هدایتگر تیم ملی آرژانتین است در شرایطی که سرمربی زیر 20 ساله های این کشور بوده است و حالا در کنار یکی از لحظه های ناب و فراموش نشدنی ستاره تاریخ فوتبال جایگاه خودش را یافت.

 

مسی در بغل سرمربی اسکالونی
مسی در بغل سرمربی اسکالونی

سرمربی آرژانتین اسکالونی مسی را بغل کرد

آغوش های گرم مسی و سرمربی
آغوش های گرم مسی و سرمربی

بغل های مسی و اسکالونی

خوشحالی و بغل کردن مسی و سرمربی
خوشحالی و بغل کردن مسی و سرمربی
اشک های اسکالونی و بغل مسی
اشک های اسکالونی و بغل مسی
اشک های اسکالونی و بغل مسی
اشک های اسکالونی و بغل مسی

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *