اسکالونی مربی آرژانتین

مصاحبه اسکالونی سرمربی آرژانتین روز از قبل از فینال جام جهانی قطر 2022 را با هم می خوانیم. او به جمع مطبوعات رفت تا به سوالاتی پاسخ دهد. ضمن اینکه این بازی احتمالاً بزرگترین بازی دوران مربیگری او تا این لحظه است، اسکالونی می‌خواهد فقط روی عملکرد تیمش تمرکز کند.

با توجه به اینکه تیم فرانسه، طی روزهای گذشته با بیماری مواجه بوده است، این سوال برای همه پیش آمده که تیم اسکالونی چطور می‌تواند از این برتری فیزیکی به نفع خودش استفاده کند.

اسکالونی در این باره گفت: در رابطه با ویروسی که بین فرانسوی‌ها پخش شده، چیزی ندارم که بگویم. چون که هیچ اطلاعات رسمی ای به دست ما نرسیده است.

ما سبک بازی خود را با توجه به اهداف خودمان و سبک بازی احتمالی آنها، انتخاب خواهیم کرد.

نظر اسکالونی درباره‌ تماشاگران بدون بلیط آرژانتین

یکی از مشکلاتی که در این جام، به ویژه در مراحل پایانی رخ داد، تلاش تعدادی از تماشاگران بدون بلیط برای ورود به ورزشگاه بود.

در جریان مسابقه‌ی یک چهارم نهایی مراکش و پرتغال به همین خاطر، اتفاقات ناخوشایندی خارج از ورزشگاه رخ داد. از این رو، نگرانی‌هایی برای بازی با فینال نیز پیش آمده است؛ چرا که برخی از هواداران پرشمار آرژانتین احتمالا قصد ورود بدون بلیط به ورزشگاه‌ها را داشته باشند.

اسکالونی دراین باره گفت:”بسیار متاسفم. اما این موضوع از اختیار ما خارج است. دوست داریم همه‌ی طرفداران کنار ما باشند و بازی را ببینند. اما بالاخره ورزشگاه ظرفیت محدودی دارد و این غیرممکن است که همه آنجا باشند.”

“ما امیدواریم که اکثریت بتوانند حضور پیدا کنند و از این لحظات لذت ببرند. ما بهترین هواداران جهان را داریم و برای شادی آنها هرکاری بتوانیم انجام می‌دهیم.”

“فوتبال یک ورزش است ولی در آرژانتین، چیزی بیشتر از یک ورزش ساده است. این موضوع که تیم ما در جام جهانی، مردم آرژانتین را خوشحال کرده، به ما روحیه مضاعف می دهد.”

آخرین بازی لیونل مسی
اسکالونی: بازی مقابل فرانسه شاید آخرین بازی مسی برای آرژانتین باشد

شاید این آخرین بازی لیونل مسی برای آرژانتین باشد

لیونل مسی قبلاً در فینال جام جهانی بازی کرده و می داند طعم تلخ شکست در بزرگترین بازی بین المللی فوتبال را چشیده است.

دوران حرفه ای او به دلیل عدم قهرمانی در جام جهانی با انتقادهایی همراه شده، اما اکنون او دوباره این فرصت را دارد که بار دیگر به قهرمانی فکر کند.

اسکالونی معتقد است که این بار آخرین شانس لیونل مسی و بازی یکشنبه، احتمالاً آخرین بازی او با پیراهن آرژانتین است.

اگر لیونل گفته باشد که این آخرین بازی او است، چه سناریویی بهتر از فینال جام جهانی؟ اما بازی فردا، بازی بین آرژانتین و فرانسه است، نه فقط بین مسی و امباپه. بازیکنان زیادی هستند که می‌تواند در سرنوشت مسابقه اثرگذار باشند.

دو تیم در مصاف ساعت 18:30 روز یکشنبه، فردا برای تعیین قهرمان به مصاف هم خواهند رفت.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *