ممنوع المصاحبه شدن مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ

ممنوع المصاحبه شدن مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به چه دلیل بود؟ امروز خبرگزاری تسنیم در خبری در وبسایت اش نوشت:”دبیرکل فدراسیون فوتبال در نامه‌ای، تمام اعضا و ارگان‌های زیر مجموعه این فدراسیون را ممنوع‌المصاحبه کرد.”

این خبرگزاری در ادامه آن خبر نوشته است:”هدایت‌ الله ممبینی دبیرکل فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به تمام ارگان‌ها و اعضای زیر مجموعه فدراسیون فوتبال، اعلام کرد که «حق هیچ‌گونه مصاحبه‌ای با رسانه‌های گروهی را ندارند و تمام مصاحبه‌ها باید با هماهنگی روابط عمومی فدراسیون فوتبال انجام شود.”

ممنوع المصاحبه شدن مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ

خبرگزاری تسنیم که به نامه ممبینی به کمیته و دپارتمان ها و اعضای فدراسیون فوتبال دست پیدا کرده است. ادامه نامه را هم در وبسایتش منتشر کرده است: «به منظور ایجاد وحدت رویه در امر اطلاع رسانی و صیانت از اقدامات مثبت فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و همچنین جلوگیری از تضییع حقوق فدراسیون فوتبال، مقتضی است. کلیه افراد تحت قرارداد با این مجموعه از انجام هر گونه مصاحبه با رسانه‌های گروهی و حضور در کلیه برنامه‌های تلویزیونی، رادیویی و اینترنتی و … بدون هماهنگی با روابط عمومی فدراسیون خودداری کنند. بدیهی است در صورت عدم رعایت موارد فوق مطابق با آیین نامه تخلفات اداری با ایشان برخورد خواهد شد.»

در هر حال در این نامه تاکید شده است که پس از هماهنگی با روابط عمومی فدراسیون فوتبال، مدیران و اعضای فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ میتوانند مصاحبه ای با رسانه ها و خبرنگار ها داشته باشند. خبرگزاری تسنیم تحلیل کرده که به دلیل حضور مهدی تاج در برنامه جام ۲۲ و مصاحبه ای که با دو مجری این برنامه واشته این نامه صادر شده است. اما به نظر میرسد. ماجرا به مصاحبه یکی دو عضو هیات رییسه برمی گردد. که بدون هماهنگی فدراسیون فوتبال درباره وضعیت تیم ملی و کارلوس کی روش، صحبت کرده بودند.

برنامه جام ۲۲ شبکه ورزش نکته اش این است که مدیریت این شبکه دو مجری که سابقه گفت و گوهای چالشی نداشته اند را انتخاب کرده بود. کسی آخرین مصاحبه موفق و بدون مشکل جواد خیابانی را بخاطر نمی آورد. و اینکه آخرین مصاحبه چالشی او چه زمانی بوده؟

رسول مجیدی یک مجری است که تسلط و اخاطه خوبی به فوتبال خارجی دارد. و مجری برنامه لذت فوتبال است و اوهم گفت و گو های چالشی در سالهایی که در شبکه ورزش بوده استو را با هیچ مدیری نداشته و البته مجری فوتبال خارجی است.

در کل از نظر تخصصی و ماجراهای رسانه ای باید گفت. انتخاب این دو مجری برای گفت و گو بد مهدی تاج اشتباه بدی بود.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *