منچستریونایتد 3-1 ریدینگ: کازمیرو

منچستریونایتد 3-1 ریدینگ: کازمیرو اولدترافورد را با دو گل فوق‌العاده در پیروزی مقابل ردینگ در جام حذفی روشن کرد. در اولین گل خود، یک ضربه از راه دور را با کمک یک انحراف به گوشه پایین خم کرد. گل ها پس از محرومیت پرهزینه او در برابر آرسنال در لیگ برتر به ثمر رسید

روی کین پس از به ثمر رساندن دو گل عالی برای تیمش در مرحله پنجم جام حذفی با پیروزی 3-1 مقابل ردینگ در اولدترافورد، کازمیرو را یک خرید بزرگ برای منچستریونایتد توصیف کرد.

روی کین
روی کین

این هافبک یکشنبه گذشته به دلیل شکست یونایتد مقابل آرسنال در لیگ برتر محروم شد، اما با گل های دوم و سوم خود برای این باشگاه و عملکرد فوق العاده ای که انجام داد، به سبک بازی برگشت.

زمانی که او 17 دقیقه از بازی خارج شد، مورد تشویق هواداران یونایتد قرار گرفت که او را به قلب خود جلب کردند، و کین هافبک سابق یونایتد می گوید که این بازیکن 30 ساله “شخصیت” و “حضور” لازم را دارد. تا در وسط پارک برای قرمزها رهبر باشد.

کین به ITV گفت: «او خرید بزرگی بود. “در چند سال گذشته برای منچستریونایتد، به خصوص در وسط پارک، آنها فاقد یک بازیکن با کیفیت با شخصیت بزرگ بودند، یک بازیکن با حضور کمی.

او یک بازیکن با کیفیت است. ما آن را هر هفته می بینیم. او بر بازی ها تأثیر می گذارد.

کازمیرو در 9 بازی قبلی خود برای منچستریونایتد7 گل به ثمر رسانده است.

کازمیرو
کازمیرو

و پس از اینکه نام خود را به عنوان مهره اصلی خط هافبک رئال مادرید در کنار تونی کروس و لوکا مودریچ به ثبت رسانده است.به نظر می رسد که از فرصت خود برای مهاجمان بیشتر در برخی مواقع زیر نظر اریک ده هاگ لذت می برد.

کین گفت: “قبل از آمدن او این تصور وجود داشت که او یک هافبک نشسته است. زیرا با بازیکنان مختلف در رئال مادرید کار می کند، بازیکنانی که بیشتر تهاجمی هستند.” اما ما اکنون می بینیم که در چند ماه گذشته او کیفیت بسیار زیادی از نظر پاس نهایی دارد و گل می زند. و همچنین در دفاع بسیار بسیار خوب است.

هری مگوایر، کاپیتان باشگاه، هم تیمی خود را به عنوان “بازیکنی فوق العاده” توصیف کرد. که “تیم را بهبود بخشید، روحیه را بهبود بخشید. عملکرد را بهبود بخشید”، در حالی که تن هاگ توضیح داد. که چگونه کازمیرو به یونایتد کمک می کند تا رویکرد تاکتیکی خود را با توپ اجرا کند.

تن هاگ گفت: ما می دانیم که او بازیکن بزرگی است. در هافبک مادرید، با کروس و مودریچ، عالی بود.

ما می بینیم که او در تهاجمی نقشی [برای بازی کردن] دارد. چیزی که من دوست دارم فوتبال پویا با تغییرات، با سوئیچ های زیادی است.

بازی بعدی چه زمانی است؟

بازی بعدی منچستریونایتد نیمه نهایی جام کارابائو است، بازی مقابل ناتینگهام فارست در روز چهارشنبه، شروع ساعت 8 شب است.

Pooria
29 ژانویه 2023
برچسب ها: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *