منچستر سیتی منچستر یونایتد

منچستر یونایتد یک در دقایق انتهایی بازی برگشت خیره کننده را انجام داد. در حالی که با یک گل عقب افتاده بودند. منچستر سیتی را در دربی دراماتیک در اولدترافورد شکست دادند.

پس از گذشت یک ساعت از زمان بازی، گریلیش تعویضی از روی سانتر کوین دی بروینه گل اول را به ثمر رساند. به نظر می رسید کار تمام شده و سیتی فاصله ی خود را با صدر نشینان لیگ کم کرده است. اما در نهایت بازگشت دراماتیک یونایتد، هوادارانشان را از خوشحالی دیوانه کرد.

شاگردان اریک تن هاگ با وجود مارکوس راشفورد در موقعیت آفساید، در 12 دقیقه مانده به پایان بازی، با گلزنی برونو فرناندز به تساوی رسیدند.

راشفورد چهار دقیقه بعد دوباره مهره مرکزی بود. زمانی که او سانتر الخاندرو گارناچو تعویضی را به ثمر رساند تا یونایتد به یک امتیاز با سیتی که پنج امتیاز با آرسنال فاصله دارد، حرکت کند.

منچستر یونایتد با برد منچستر سیتی اعلام قدرت کرد

یونایتد در اوایل اکتبر استادیوم اتحاد را با تنبیه و کبودی پس از شکست سنگین شش بر سه ترک کرد. امتیازی که در واقع آنها را خجالت زده کرد. اما تن هاگ اصرار داشت که درس‌هایی آموخته شده است.

و واقعا هم درس هایی را آموخته اند. این پیروزی در دربی شهر منچستر به این معنی است که منچستر یونایتد تنها یک بازی از 19 بازی گذشته خود را در تمامی رقابت‌ها باخته است. منچستر یونایتد اکنون در جایگاه سوم جدول قرار دارد. این شرایط در ابتدای فصل ممکن به نظر نمی رسید. آنها ضمن شکست از منچستر سیتی، از برایتون و برنتفورد به سختی شکست خورده بودند.

بحث بر سر گل تساوی فرناندز ادامه خواهد داشت. بازیکنان سیتی به شدت درباره ی آفساید اعتراض داشتند که داور بازی مخالف بود. اما چیزی که اجتناب ناپذیر است، پیشرفت چشمگیر زیر نظر تن هاگ تاکتیکی و انضباطی است تا جایی که یونایتد در جمع چهار تیم برتر به نظر می رسد. حتی ممکن است نگاهی به آرسنال پیشرو داشته باشد که شش امتیاز از آنها جلوتر است.

نتیجه ی بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد
نتیجه ی بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد

دیدن لوک شاو که چندین مرتبه ضربه سر در میان ارلینگ هالند و دیگران در وقت های تلف شده به دست آورد. و دیدن رافائل واران که با مشت گره کرده به هواداران در سوت پایان خوشحالی می کرد. همه این ها نشان از زنده شدن و تجدید باور دوباره در اردوی شیاطین سرخ است.

ریکاوری یونایتد آهسته بوده است، اما تحت نظر تن هاگ شکی وجود نداشت. صحنه های سوت پایان نشان داد که غولی که راه خود را گم کرده بود در حال ظهور دوباره است و دوباره خود را پیدا می کند.

منچستر سیتی ناامید و خشمگین است

بازیکنان سیتی پس از این شکست پر فراز و نشیب در سوت پایان بازی با احساسات آمیخته ای روبرو شدند.

سیتی به شدت از این باخت ناامید شد. آنها همچنین از تصمیمی که اجازه داد فرناندز را به تساوی بکشاند و گل او پذیرفته شد، خشمگین هستند.

گل دقایق پایانی منچستر یونایتد به منچستر سیتی
گل دقایق پایانی منچستر یونایتد به منچستر سیتی

راشفورد در حالی که پاس کاسمیرو را تعقیب می‌کرد، به وضوح در آفساید قرار داشت. اما به توپ دست نزد، و آن را برای فرناندز گذاشت تا با ضربه ای دقیق دروازه را باز کند.

استدلال سیتی، با توجیه، این بود که رشفورد حتی بدون دست زدن به توپ، تأثیر قابل توجهی در این حادثه داشت. زیرا حضور او به وضوح او را در موقعیتی قرار داد که روی توانایی ناتان آکه و مانوئل آکانجی برای ایجاد چالش تأثیر داشت.

استوارت آتول، داور بازی با دستیارش مشورت کرد. در نهایت گل به ثمر رسید که باعث عصبانیت سیتی شد. بازیکنان این تیم در سوت پایان با داور روبرو شدند.

سیتی که در تلاش برای جبران شکست روز چهارشنبه در یک چهارم نهایی جام حذفی در مقابل ساوتهمپتون بود، روز معمولی را نداشت. اما نارضایتی آنها از نتیجه حتی به دلیل نارضایتی آنها از تصمیمی که علیه آنها بود، شدیدتر خواهد بود.

داغ ترین اخبار مسابقات هفتگی فوتبال را در ورزشی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *