مهاجم جدید پرسپولیس در ژانویه

مهاجم جدید پرسپولیس ، لوکادیا از پرسپولیس رفت. حالا گمانه زنی ها درباره بازگشت دوباره مهاجم سابق این تیم صورت گرفته است. احتمالا علی علی پور مهاجم جدید پرسپولیس در ژانویه می باشد.

مهاجم جدید پرسپولیس در ژانویه از پرتغال می آید

به گزارش سایت “ورزشی” در این فصل لوکادیا با حضورش خط حمله پرسپولیس را تقویت کرد. یورگن توانست در مدت حضورش در تیم پرسپولیس گلزنی کند و بسیار خوش درخشید و خط حمله این تیم را دچار تغییرات فراوانی نماید. لوداکیا در تابستان قرارداد امضا کرد ولی حالا با فسخ یک طرفه از این تیم جدا شد.

حالا که سرخ ها باید یک مهاجم با کیفیت را بدست بیاورند و در نقل انتقالات زمستانی باید در فاز تهاجمی این تیم یک بازیکن قدرتمند و گل زن جدیدی جذب نمایند.

یحیی گل محمدی همیشه به دنبال شهریار مغانلو بود. او یک مهاجم خوب و حرفه ای که در دوران کوتاهش در تیم یحیی توانست نقش گلزنی و حرفه ای خودش را نشان دهد. شهریار با مبلغ بالاتری از سمت سانتاکلارا مجبور شد به سپاهان بود.

مهاجم جدید پرسپولیس در ژانویه از باشگاه پرتغالی
مهاجم جدید پرسپولیس در ژانویه از باشگاه پرتغالی

مهاجم جدید پرسپولیس در ژانویه

حالا که بعید است سپاهان راضی شود تا شهریار در نقل و انتقالات زمستانی به جمع سرخپوشان بیاید. البته در این زمینه شایعاتی نیز مطرح است که سپاهان خواهان در اختیار گرفتن مهدی عبدی و در ادامه انتقال شهریار مغانلو است.

یکی از خبرهای مهم و جدی در زمینه خط حمله جدید پرسپولیس در ارتباط با علی علیپور می باشد. این مهاجم گلزن که اخیرا پرسپولیس با او تماس گرفته است. بازیکن پرفراز و نشیبی که انتقادات زیادی به او شده است. علی از لحاظ آماری برترین گلزن تاریخ این باشگاه به حساب می آید. حالا علیپور دومین فصل خودش را در فوتبال اروپا را تجربه می نماید.

حتما بخوانید: یورگن لوکادیا بازیکن هلندی | بیوگرافی+زندگی شخصی+عکس با همسر

مهاجم جدید پرسپولیس

علی علیپور در ابتدای فصل مورد توجه تیم پرسپولیس قرار گرفت. حالا او در اروپا فوتبالش را دنبال می کند. با این حال با توجه به شرایط حساس تیم پرسپولیس آنها چشم به علیپور دارند. مهمترین مشکل شرایط ارزی بوده و علیپور حالا در فوتبال اروپا با توجه به دریافتی ارزشی اش و قیمت های دلار فعلا بعید است که به انتقالش رضایت دهد.

البته رضایت ژیل وسینته پرتغالی نیز یک مبحث دیگری است که باشگاه پرسپولیس برای انتقال علیپور باید رضایت آنها را جلب نماید.

حالا باید ببینیم که تیم پرسپولیس موفق می شود که در یک شرایط حساس جدایی لوکادیا در پست مهاجم، جایگزین او را پیداکند یا خیر. از سوی دیگر روی شیخ دیاباته به دلیل مصدومیت های سریالی اش حسابی نباید باز کنیم. علی پور قطعا به عنوان یکی از گزینه های در دسترس باید به توافق لازم دست پیدا کرد البته باز هم مشخص نیست.

کارنامه علیپور در پرسپولیس

علیپور در پرسپولیس گل های زیادی زد و در زمان حضور خودش در این تیم توانست 56 تا گل بزند. علی پور یکی از بهترین گلزنان تاریخ باشگاه سرخ پوش ها بوده است. البته چالش های فراوان مالی علیپور با پرسپولیس قبلا بسیار حاشیه ساز بود.

باید ببینیم که آیا تیم پایتخت می تواند در این شرایط این بازیکن را از پرتغال به تهران بیاورد یا خیر!

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *