مهاجم جدید یحیی گل محمدی

مهاجم جدید یحیی گل محمدی در پرسپولیس ، یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس که در این نیم فصل با فراز و نشیب های مختلفی روبرو شد و مهاجم شش دانگ اش را از دست داد. حالا مهاجم جدید پرسپولیس را پیدا کرده است.

یحیی گل محمدی از مهاجم جدید تیمش رونمایی کرد

به گزارش سایت ورزشی ، در این فصل که پرسپولیس در بازی قبل دربی با استقلال در آذرماه 1401 یکی از مهاجم های اصلی خودش را از دست داد. یورگن لوکادیا هلندی که آمار خیره کننده ای را در پرسپولیس گذراند و گل های فراوانی را به ثمر رساند. اما ناگهان چند روز مانده به بازی با استقلال تیم پرسپولیس را با یک فسخ یک طرفه روبرو ساخت و ایران را ترک کرد.

یحیی گل محمدی که در یک شرایط بدون مهاجم مطمئن بازی های آخر نیم فصل را سپری کرد. لوکادیا که تیم را ترک کرد، دیاباته هم مصدوم شد. عبدی هم مثل دوران قبل آمادگی لازم را برای ترکیب ثابت ندارد. البته پرسپولیس که تلاش زیادی را برای جذب مهاجم مطمئن در سال های گذشته داشته است. عیسی آل کثیر هم به دلیل بدشانسی و مشکلات زانو از بازی های پرسپولیس جا ماند.

لوکادیا بازیکن مهاجم کاملا مطمئن:

یورگن لوکادیا یکی از بهترین بازیکنان مهاجم تیم پرسپولیس در سال های اخیر بود که آمار خیره کننده ای از همان هفته های اول حضورش در تیم نشان داد. لوکادیا از کیفیت بالاتری نسبت به بقیه برخوردار بود و در مسابقات حساس می توانست سرنوشت بازی را رقم بزند. متاسفانه این بازیکن هلندی به صورت ناباورانه و تعجب بر انگیز ایران را به مقصد اروپا ترک کرد. حالا یحیی در حساس ترین دوران خودش قرار دارد. به هر سختی که توانست جایگاه تیمش را در صدر جدول محکم نگه داشت.

 

پرسپولیس ضعف مهاجم دارد!

پرسپولیس یک مهاجم مطمئن در نوک حمله خودش نیاز دارد. مهدی عبدی افت زیادی پیدا کرد و مصدومیت های شیخ دیاباته نیز باعث شد تا یحیی به ترکیب خودش تغییرات زیادی دهد. این تغییر تاکتیک که از دربی با استقلال آغاز شد.

محمد عمری و سینا اسد بیگی از پشت محوطه جریمه پیروزی مهمی را در مقابل گل گهر به وجود آوردند و این از مسابقه های حساس و تعیین کننده آنها به حساب می آمد.

مهاجم جدید یحیی گل محمدی

ترکیب حمله عالی توسط یحیی گل محمدی

در بازی برابر نساجی نیز پرسپولیس روند بازی را به نفع خودش پیش برد. تمام موقعیت های مهم تبدیل به گل شد. اسماعیلی فر حتی در هفته های اخیر نقش کاملا محوری داشت. او به دستور یحیی به حملات پرسپولیس اافه شد. ستاره تیم قرمزها بود و دوبار نیز توانست گل بزند.

حتی عیسی آل کثیر نیز به لیست بازیکنان تیم اضافه شده است. خبرهایی نیز مبنی بر جذب یک بازیکن مهاجم خارجی برای پرسپولیس در نیم فصل دوم بیرون آمده است. شکی نیست که یک تیم برای کسب عنوان قهرمانی به یک ترکیب کامل نیاز دارد. حالا باید ببینیم که یحیی می تواند در مسابقات سخت نیم فصل دوم به موفقیت دست پیدا کند.

گل محمدی در این یک ماه سخت و غیر منتظره نیز ثابت نمود که بدون مهاجم نوک نیز می تواند در برابر حساس ترین مسابقات پیروز شود و یا نتیجه بگیرد. حالا باید ببینیم که یحیی موفق می شود در نیم فصل دوم تیمش را قهرمان لیگ برتر کند.

 

دردسر داور برای پرسپولیس تهران

2 دیدگاه در “مهاجم جدید یحیی گل محمدی در پرسپولیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *